Re: majanduse offtopic
Nüüdseks kuna leping on juba allkirjastatud siis keeruline elukaaslast käendajaks muuta. Ilmselt kaasnevad lepingu muutmise tasu, intressi ümberhindamine? Muidu kõik maksed hakkavadki minu kontolt minema ning ainult sel juhul kui minu kontol vahendid puuduvad siis elukaaslaselt.
Hetkel huvitab just see teise kodulaenu teema, kas see on reaalne? Sisuliselt võin ju omada näiteks kahte kodu, üks Tallinnas ja teine Tartus?
Nüüdseks kuna leping on juba allkirjastatud siis keeruline elukaaslast käendajaks muuta. Ilmselt kaasnevad lepingu muutmise tasu, intressi ümberhindamine? Muidu kõik maksed hakkavadki minu kontolt minema ning ainult sel juhul kui minu kontol vahendid puuduvad siis elukaaslaselt.
Hetkel huvitab just see teise kodulaenu teema, kas see on reaalne? Sisuliselt võin ju omada näiteks kahte kodu, üks Tallinnas ja teine Tartus?

Comment