Re: majanduse offtopic
GRPN well done sir
eile olid kvartalitulemused, feilisid kõige tähtsama näitajaga (local billings), jälle.
Algselt postitas tolmuahv
Vaata postitust
eile olid kvartalitulemused, feilisid kõige tähtsama näitajaga (local billings), jälle.
Comment