Re: majanduse offtopic
Lükkasin sinna esijalgu 150 eurot ja panen 5-20 eurot per laen. Hajutada tasub korralikult ja lähtusin loogikast, et kel maksuhäired või vähe vabaraha, siis neisse vähem ja osadesse Soome laenudesse panin 20 eurot, mis tundusid suht kindlad. Laenud, millese mina panin, siis 22-33% tulusus aastas. Iga kuu plaanin lisada vähemalt 50 eurot sinna juurde.
Nagu privador ütles, siis kogu bankrolli sinna investeerida kindlalt ei tasu. Kuid hetkel on laenunõudlust kindlasti rohkem kui pakkumist ja osad laenud ei lähe isegi täis. Üks tuttav on tegelenud eksperimendi osas 1 aasta ja tootlus oli 20% aastas.
Aga eks aeg näitab, palju laene hapuks läheb. Hetkel oli laenude statistika küll väga roosiline hapuks läinud laenude osas.
Lükkasin sinna esijalgu 150 eurot ja panen 5-20 eurot per laen. Hajutada tasub korralikult ja lähtusin loogikast, et kel maksuhäired või vähe vabaraha, siis neisse vähem ja osadesse Soome laenudesse panin 20 eurot, mis tundusid suht kindlad. Laenud, millese mina panin, siis 22-33% tulusus aastas. Iga kuu plaanin lisada vähemalt 50 eurot sinna juurde.
Nagu privador ütles, siis kogu bankrolli sinna investeerida kindlalt ei tasu. Kuid hetkel on laenunõudlust kindlasti rohkem kui pakkumist ja osad laenud ei lähe isegi täis. Üks tuttav on tegelenud eksperimendi osas 1 aasta ja tootlus oli 20% aastas.
Aga eks aeg näitab, palju laene hapuks läheb. Hetkel oli laenude statistika küll väga roosiline hapuks läinud laenude osas.
Comment