majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1726
    Re: majanduse offtopic

    Solid tekst Maxi.

    Enda kogemusest võin öelda, et nendega kellega foorumist olen kokku saanud pole ükski douche ja üldse pokkerimängijate seltskond on alati väga layd back ja chill, olenemata palju kellegil plekki on.

    Ei olegi eriti märganud, et mingeid ***** võrdlejaid siin ringi liigub.
    Lol @ eliidi lapsed.

    PS: ärge maxit ära bannige, tahaks veel arvamusi kuulda.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1727
      Re: majanduse offtopic

      Maxi, sul homme tööpäev pole? Pohmakaga tööle minnes eliidi lapseks ei saa...

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #1728
        Re: majanduse offtopic

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Millest järeldad, et eluvõõras? Ja kuidas see luckimine käib end $5 algdepoga puhtalt cashilaudades üles ehitades?
        Räägitakse jah, et Türile tahetakse teha Codecci muuseumi, kus ta ennast $5 algdepoga üles ehitas. Midagi taolist nagu Võrus Kreutzwaldi majamuuseum ja Tartus Oskar Lutsu oma.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #1729
          Re: majanduse offtopic

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Solid tekst Maxi.

          Enda kogemusest võin öelda, et nendega kellega foorumist olen kokku saanud pole ükski douche ja üldse pokkerimängijate seltskond on alati väga layd back ja chill, olenemata palju kellegil plekki on.

          Ei olegi eriti märganud, et mingeid ***** võrdlejaid siin ringi liigub.
          Lol @ eliidi lapsed.

          PS: ärge maxit ära bannige, tahaks veel arvamusi kuulda.
          Nii palju kui alkot on, nii palju ma ka mölisen. Töölisklassi teema


          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Maxi, sul homme tööpäev pole? Pohmakaga tööle minnes eliidi lapseks ei saa...
          Polegi kunagi eliidi laps olnud ja vist ei saa kunagi. Minu lapsed seevastu saavad hea platvormi

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #1730
            Re: majanduse offtopic

            Majanduse teemast kuidagi kaugele veerend, sotsiaalhoolekande teema pigem.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1731
              Re: majanduse offtopic

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust

              Polegi kunagi eliidi laps olnud ja vist ei saa kunagi. Minu lapsed seevastu saavad hea platvormi
              Mida sa selle all mõtled palun ütle?
              Et need kellel atm siin hästi läheb pole head platvormi saanud?
              Inimesed on ennast ise üles töötanud ju. Ei tea küll kedagi antud foorumist kes kuldlusikas suus on sündinud kes hetkel on tasemel mängija.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #1732
                Re: majanduse offtopic

                Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                Need inimesed meile enam pensione ei maksa.
                LOL

                Comment

                • kallekusta
                  Grinder
                  • May 2012
                  • 603

                  #1733
                  Re: majanduse offtopic

                  Pole siis kellegil mingeid põhjendusi Saksamaa eduloo kohta?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1734
                    Re: majanduse offtopic

                    Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                    Pole siis kellegil mingeid põhjendusi Saksamaa eduloo kohta?
                    Lühidalt öeldes, USA aitas Saksamaad tollal päris palju (Marshalli plaan) ja ka Euroopa Ühendus (praegune EL). Eks uuri ise täpsemalt, ei viitsi pikemalt kirjutada. Neid põhjuseid ole veelgi.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #1735
                      Re: majanduse offtopic

                      Kõik kõvad Saksa firmad (Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Hugo Boss, ravimifirmad jne) ju alati edasi toiminud, need peaks riigi majandust päris suurel määral mõjutama. Lihtsalt isiklik arvamus, vb aastal 1950 ei olnud need kõvad firmad

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #1736
                        Re: majanduse offtopic

                        Kas te vingujate üle vingujad seda ka mõistate, et enne kui midagi saab muutuda isiklikul või suuremal struktuuri tasandil peab olema mingi rahulolematus praeguse olukorraga ehk "vingumine"

                        Kui sisuline see on või ei ole on omaette teema... Aga isiklikult tõsiselt häirib see, et kui kellegile ei meeldi midagi ja nad väljendavad oma rahulolematust hüppab kuskilt põõsast välja mingi mees ja ütleb "aga vinguda kogu aeg on alati lihtne!!!"

                        Comment

                        • kallekusta
                          Grinder
                          • May 2012
                          • 603

                          #1737
                          Re: majanduse offtopic

                          Noo Marshali plaani raames said ka teised riigid peale Saksamaad raha ja abi.Kõige suurem müstika ongi peale 1MS toimunud areng. Lihtsalt müstika kuidas riik kuskilt totaalsest mutiaugust ronib 15 aastaga tippu ja seda mitu korda järjest. Viimased 50 aastat on Saksamaa maksnud juutidele valurahasid ja need summad on ikka ülisuured. Tehastest ei jäänud peale 2MS Saksamaal midagi alles. USA ja Venemaa vedasid üksteise võidu terveks jäänud tehaseid minema, kuna saksa tööpinkide täpsus, kvaliteet ja insener tehnilised lahendused oli ennenägematud. Pigem näitab see, et 15 aastaga on hea tahtmise ja õige riigijuhtimisega ka võimalik sitast saia teha ja me ei peaks halama oma 20 aastat vana riigi blablablaaad.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #1738
                            Re: majanduse offtopic

                            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                            Noo Marshali plaani raames said ka teised riigid peale Saksamaad raha ja abi.Kõige suurem müstika ongi peale 1MS toimunud areng. Lihtsalt müstika kuidas riik kuskilt totaalsest mutiaugust ronib 15 aastaga tippu ja seda mitu korda järjest. Viimased 50 aastat on Saksamaa maksnud juutidele valurahasid ja need summad on ikka ülisuured. Tehastest ei jäänud peale 2MS Saksamaal midagi alles. USA ja Venemaa vedasid üksteise võidu terveks jäänud tehaseid minema, kuna saksa tööpinkide täpsus, kvaliteet ja insener tehnilised lahendused oli ennenägematud. Pigem näitab see, et 15 aastaga on hea tahtmise ja õige riigijuhtimisega ka võimalik sitast saia teha ja ma ei peaks halama oma 20 aastat vana riigi blablablaaad.
                            edited

                            Comment

                            • raidov
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 436

                              #1739
                              Re: majanduse offtopic

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              Provoker ära sa rumalat juttu küll aja. Omaette puulusikaid võib jäädagi voolima, aga ega see aita kui keegi ei osta.
                              Naise vanematega samas külas elab ühe käega vanem mees, kes varasügiseti metsas kukeseeni käib korjamas. Kuradi puhtalt korjab ja tema käest saab 2€ liiter head kukeseent alati. Selle raha eest ostab mees endale nii viina kui ka näiteks küttepuid talveks. Aga ka see on lahendus? Minu jaoks mitte. Mees elab oma väikeses majas mille eterniitkatus on juba nii 10 aastat üle ootuste elanud. Selline vegeteerimine ei tohiks olla eestis kui wannabe lääneriigis kohane. Invapinsist ei ela kuidagi moodi ära.
                              Ei tea kas sobibki kirjutada, aga väikevendki on invapinsi saaja ja töövõimetu, ime et üldse ellu jäi ja selle raha eest ei tee mitte *******. Ei ela, ei sure.
                              Ma olen viimasel ajal ise alko mõttes ulmeliselt korralik olnud, siis poes käies kuidagi kohe riivab silma, et reaalselt enamusel inimestel on alati korvis alkot, ok vb enamustel on väike liialdus, aga üldine alkoholi tarbimine on meil ikka päris paigast ära.. Ma saan aru, et vahest väike pidu või saunas õlu, aga reaalsus on see, et enamusel nendest inimestest kes vingub möödub õhtune aeg teleka ees pilkut libistades ja siis on teised süüdi, et pangas konto täis ei saa ja raha on vähe. Üks asi on juba see, et selle raha eest saaks midagi paremat osta, teine asi on see, et seda aega saaks paremini kasutada.. kui on raha vähe ja läheb sitasti, siis peab midagi ette võtma, mitte passima ja kurtma... võtke kasvõi Jeebus või ment või andu_andu näiteks, Jeebus ehitas enda bettingu mudelit ~3000h( ka küla pealt kuuldud number, aga ilmselt see tal ka päris 10h ei võtnud ), andu ja ment grindisid supernova nimel ka ikka päääris palju... 99,99% vingujatest ei saaks kunagi sellise pingutusega hakkama... Kui piisavalt vaeva näha, siis hakkab ka lõpuks hästi minema, nii lihtne ongi edu valem...

                              Mul ema, sai üsna vähe palka, vb mingit keskmist, siis mingi hetk võttis ennast väga kokku, reaalselt mingi 5a äkki isegi olid koguaeg mingid 12h+ tööpäevad suht standard.. Ei läinud hästi, ei läinud hästi, läks natuke paremini ja lõpuks hakkas juba okeilt minema... sarnaseid näiteid on tuttavate hulgast veel väga mitmeid, kus kaks inimest on täna suhteliselt ühes kohas ja 5a pärast on ühel ikka mondeo teisel on GL, stardipunkt oli sama, üks lihtsalt nägi väga palju rohekm vaeva.. on palju inimesi kes on kaugele jõudnud ka õnnega, aga enamus on kindlasti mingil hetkel teistest väga palju rohkem vaeva näinud- võtke kasvõi andu näide ( ma ise küll reaalselt teda ei tea ja seda näidet olen ka ainult kuulnud :) ) aga nii palju kui ma aru saan, siis on ta see inimene, kes eesti pokkerimängijatest on ilmselt enda mänguga kõige rohkem vaeva näinud ja kõige rohkem enda arendamisse investeerinud- üsna meie kõigi nina ees on ideaalne näide..

                              reaalselt on kõik ikkagi kinni selles, et kui palju sa mida tahad.. ja millest sa oled selle nimel nõus loobuma.. kui sa ei ole nõus iga õhtusest 2st õllest ja seebist loobuma, siis on väga sinisilmne ka lennukit tahta...
                              Last edited by raidov; 27.03.13, 22:50.

                              Comment

                              • kallekusta
                                Grinder
                                • May 2012
                                • 603

                                #1740
                                Re: majanduse offtopic

                                Alkohol ongi vaese inimese meelelahtus, kuna teatri pilet on tema jaoks liiga kallis.

                                Comment

                                Working...