Re: majanduse offtopic
ma arvan, et ta tahtis öelda seda, et eestil poleks olnud nii palju raha, et arendada teatud asju, sh infrastruktuuri põhiliselt. ei räägi kergetööstusest ega olmemajandusest
Algselt postitas lont
Vaata postitust
Comment