Re: majanduse offtopic
et rikkad peavadki rohkem maksma? suht absurd.
Riigi funktsioon on tagada kõigile sobivad elamise tingimused, mitte mängida isehakanud Robin Hoodi.
Algselt postitas kallekusta
Vaata postitust
Riigi funktsioon on tagada kõigile sobivad elamise tingimused, mitte mängida isehakanud Robin Hoodi.
Comment