Re: majanduse offtopic
Seda pole ma ka kuskil väitnud, et kuld oleks kuulikindel investeering. Minu jutu point põhines väitel, mille kohaselt raha väärtus (iseäranis euro) tänasel keerulisel ajal langeb, mis loob eelduse alternatiivsete investeeringute (sh. kulla) hinna edasisele tõusule (kuigi ei eita, et selle hind on juba praegu väga kõrge). Sedasama on väitnud ka paljud tippinvestorid üle maailma, mitte ainult kullamüüjad või "taksojuhid". Mitte mingit 100% garantiid pole mõistagi kuskil olemas.
Algselt postitas tolmuahv
Vaata postitust
Comment