Re: majanduse offtopic
mulle ka ei mahu pähe. isegi väike tops vett maksab 3 eur!
Hinnad ka nii üüratud ei ole imo ja lennud on enamuses välja müüdud. Aru ma ei saa kuidas see kahjum nii suur olla saab
Comment