Re: majanduse offtopic
Üks suhteliselt edukas ettevõtja oli omal ajal EL-ga liitumise vastu ja ka euroga liitumise vastu, põhjenduseks see, et Eesti allhanke hinnad hakkavad tõusma ja siis on meie tööd raskem Skandinaaviasse müüa. Ja ei saa enam nii suuri kasumeid vahelt võtta. See ongi juhtunud. Elatustase on siin seevastu langenud, sest hinnad on räigelt tõusnud.
Üks suhteliselt edukas ettevõtja oli omal ajal EL-ga liitumise vastu ja ka euroga liitumise vastu, põhjenduseks see, et Eesti allhanke hinnad hakkavad tõusma ja siis on meie tööd raskem Skandinaaviasse müüa. Ja ei saa enam nii suuri kasumeid vahelt võtta. See ongi juhtunud. Elatustase on siin seevastu langenud, sest hinnad on räigelt tõusnud.
Comment