Re: majanduse offtopic
No sellise marginaalse laenuga ei tee vist pm mittemidagi ära. Mingi väikese projekti riigimõistes ehk saab tehtud.
Aga su viimase lause sisu on õige, paljude jaoks Eestis on kesikuks sõimamine sama hull nagu Veneamaal fashistiks sõimamine. Võiks nagu üle saada, 2. maailmasõda lõppes üle 60 aasta tagasi, NSVL lagunes üle 20 aasta tagasi.
No sellise marginaalse laenuga ei tee vist pm mittemidagi ära. Mingi väikese projekti riigimõistes ehk saab tehtud.
Aga su viimase lause sisu on õige, paljude jaoks Eestis on kesikuks sõimamine sama hull nagu Veneamaal fashistiks sõimamine. Võiks nagu üle saada, 2. maailmasõda lõppes üle 60 aasta tagasi, NSVL lagunes üle 20 aasta tagasi.
Comment