majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #1081
    Re: majanduse offtopic

    Heido Vitsur, Keskerakonna liige, aastal 2006: http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=13882326

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #1082
      Re: majanduse offtopic

      lol

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1083
        Re: majanduse offtopic



        2007 2008 2009 2010 2011
        Madalaim kvintiil 2 459.06 2 817.48 2 654.19 2 430.82 2 612.25
        Teine kvintiil 4 048.74 4 542.78 4 342.60 4 192.28 4 431.32
        Kolmas kvintiil 5 538.65 6 195.02 5 772.95 5 613.55 6 024.83
        Neljas kvintiil 7 353.99 8 364.56 7 851.23 7 654.25 8 400.12
        Kõrgeim kvintiil 12 262.66 14 109.90 13 285.51 12 956.49 14 176.66

        Tegelikult läks siis niimoodi. Isegi kõrgeim kvintiil pole seda 25 000 taset saavutanud.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #1084
          Re: majanduse offtopic

          Nice respond.

          Edit// Tolmuahvile siis.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #1085
            Re: majanduse offtopic

            Vitsur obviously teadis, et see on totaalne nonsenss. Aga kui mehel pole piisavalt selgroogu, et keelduda enda avalikust naeruvääristamisest parteipoliitika nimel, siis ei saa mina teda edaspidi ka tõsiselt võtta. Ja üleüldse, "mõistlik", "majandusteadlane" ja "Keskerakond" ühes lauses..?

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #1086
              Re: majanduse offtopic

              Potsataja ma tõesti enam ei suuda mõista, mis sa saad sellest Eesti riigi kirumisest ja halast?
              Igast sinu postist peegeldub negatiivsust. Kole lugeda/avada linke juba.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1087
                Re: majanduse offtopic

                Ma tõesti haarasin praegu kahe käega peast kinni. Kuidas ometi saab niimoodi mööda lugeda ja mõista?!?

                Samas ei ole see ammugi esimene ega ka viimane kord, kui seda tehakse.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1088
                  Re: majanduse offtopic

                  aga milline oli Potsataja suu viimane positiivne postitus, mis Eestit puudutab? on midagi su jaoks hästi läinud? head rohkem või halba?

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1089
                    Re: majanduse offtopic

                    Te ei kujuta ettegi, kui raske on 30+ vanuses potsatajaks muutumisele vastu seista...

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #1090
                      Re: majanduse offtopic

                      Eesti riik on natuken üle 20 aasta vana. Vale oleks võrrelda Eestit Soome ,Rootsiga jne .
                      Eestit tuleks võrrelda teiste endiste nõukogude riikidega ,millest meil on kindlasti parim majandus.
                      Ei oleks 2009ndal aastal ülemaailmne majandus langus tulnud oleks eestis väga tugevas seisus momendil ,aga arvan ,et Eestlased said majandus kriisiga hästi hakkama.

                      Me ei hakkand raha laenama vaid tõmbasime kulutused koomale.
                      Eesti majandus kasvab kõige kiiremini terves EL-is.
                      Eestil on peaks olema väikseim Riigi välis võlg terves EL-s per 100 000 people.
                      Ja üks madalamaid terves maailmas,vist isegi mahume top3-me sellega.


                      Majandus progressi minu arvates ei saa vaadata 1-2 aasta kokkuvõttes seda tuleks vaadata 5-10 aasta kokkuvõttes.
                      Last edited by EestiAA; 21.12.12, 12:52.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1091
                        Re: majanduse offtopic

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        aga milline oli Potsataja suu viimane positiivne postitus, mis Eestit puudutab? on midagi su jaoks hästi läinud? head rohkem või halba?
                        Ei mäleta ja ehk pole olnudki? Ikka on ühtteist hästi läinud. Natuke rohkem halba, kui head, nii 52/48 umbes.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #1092
                          Re: majanduse offtopic

                          See on küll päris pessimistlik vaade.
                          Ise olen suunaga rahul aga tempoga ei ole.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1093
                            Re: majanduse offtopic

                            Üldisel suunal on Eesti hetkeseisuga nii 10 aastat kohapeal tammunud, mõnes osas ehk paar kohta tõusnud ja teises samapalju langenud. Taasiseseisvumisest kuni selle sajandi esimeste aastateni oli ikka meeletu areng minu arust.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #1094
                              Re: majanduse offtopic

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Ei mäleta ja ehk pole olnudki? Ikka on ühtteist hästi läinud. Natuke rohkem halba, kui head, nii 52/48 umbes.
                              Sinu postituste põhjal hinnates on see 95/5.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #1095
                                Re: majanduse offtopic

                                Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                                Ja üleüldse, "mõistlik", "majandusteadlane" ja "Keskerakond" ühes lauses..?
                                Vähemalt Keskerakonna lähenemine, et laenurahaga arendada riiki vs hetke koalitsiooni suhtumist, et üldse ei laena, tundub, et Keskeerakondlik suhtumine on rohkem ettevõtja sarnane. Kõik mõistlikud ettevõtjad ehitavad oma businessi laenurahaga, sest miks riskida 100% enda rahaga. Hetkel riigijuhtide laenuvõtmise ignoreerimisest ma aru ei saa, me elaksime palju paremat elu laenurahaga. Ja nagu näha, on laenamine pigem auasi EL-s.

                                Comment

                                Working...