Re: majanduse offtopic
Põhimõtteliselt Lääne-Euroopa praegune võlakriis ongi sellest alguse saanud: Igasugused sotsiaaltoetused, pensionid jms on nii kõrgeks aetud, et nende maksmiseks pidid riigid pidevalt juurde laenama. Täna ollakse murdepunktis - mõnedele riikidele ei anna enam keegi laenu ja praktiliselt kõik Vana-Euroopa riigid on sellele piirile väga lähedal. Poliitikud ei suutnud seda otsust õigel ajal teha, nüüd teevad turud selle nende eest. Ei saa kulutada rohkem kui teenime kui sääste pole ja kusagilt juurde laenata ei ole võimalik.
Algselt postitas jrgn hell
Vaata postitust
Comment