Re: majanduse offtopic
Kuigi otsisin jah lühidat seletust, siis olen selle lingiga ka väga rahul. Kui suvel on rohkem aega ja tahtmist siis hea koht, kust alustada.
Nägin oma fb's reklaami sellisest kohast nagu Plus500. Kellegil on kokkupuudet? Tundub olemuselt nagu mingi netikasiino - depod peale, saad mingit boonust ja siis seal ostad ja müüd aktsiaid, andes muidugi mingi protsendi neile.
Kuigi otsisin jah lühidat seletust, siis olen selle lingiga ka väga rahul. Kui suvel on rohkem aega ja tahtmist siis hea koht, kust alustada.
Nägin oma fb's reklaami sellisest kohast nagu Plus500. Kellegil on kokkupuudet? Tundub olemuselt nagu mingi netikasiino - depod peale, saad mingit boonust ja siis seal ostad ja müüd aktsiaid, andes muidugi mingi protsendi neile.
Comment