Re: majanduse offtopic
räägitakse eesti kunsti(kultuuri) rahastamisest. Lang on päris huvitava visiooni ja teravate ütlemistega vend.
/suht kiirelt sai ta osa läbi.
/teised ka päris hea tekstiga
räägitakse eesti kunsti(kultuuri) rahastamisest. Lang on päris huvitava visiooni ja teravate ütlemistega vend.
/suht kiirelt sai ta osa läbi.
/teised ka päris hea tekstiga


Comment