majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #691
    Re: majanduse offtopic



    räägitakse eesti kunsti(kultuuri) rahastamisest. Lang on päris huvitava visiooni ja teravate ütlemistega vend.

    /suht kiirelt sai ta osa läbi.
    /teised ka päris hea tekstiga
    Last edited by con; 02.04.12, 20:04.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #692
      Re: majanduse offtopic




      Business as usual.

      Huvitav, kas ta seekord tõuseb ikka mingi süsteemiga jalule või läheb lõplikult bustoks? Imo peaks ta vaieldamatult peaks ta olema Eesti nr.1 ülelaskmiste osas või on konkurendid asju lihtsalt vaiksemalt ajanud.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #693
        Re: majanduse offtopic

        huvitav, et kinni ei panda sellise trikitamise eest. Mõne aja eest oli kuskil jutt, et koguvõlast MTA-le pool tuleb ettevõtetetest kelle nimekirjas on järjepidevalt samad nimed. Ühesõnaga võlgu jäämine riigile ka juba äriks tehtud ja neid rahasi ei maksa keegi mitte kunagi. Ma paneks kohe neile kõigile ärikeelu peale eestis. Jukerdagu siis oma tankistidega kui tahavad.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #694
          Re: majanduse offtopic

          ei tea kas nutta või naerda. 2,5M$ eest osta virtuaalset jama.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #695
            Re: majanduse offtopic

            Algselt postitas vennike Vaata postitust
            ei tea kas nutta või naerda. 2,5M$ eest osta virtuaalset jama.

            http://www.prnewswire.com/news-relea...146075785.html
            Ma pole konkreetse juhtumiga ja mängu majandusega kursis otseselt, kuid ma julgen väita, et kui mäng välja ei sure, siis võib see väga korralikult sisse tuua talle.

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #696
              Re: majanduse offtopic

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Ma pole konkreetse juhtumiga ja mängu majandusega kursis otseselt, kuid ma julgen väita, et kui mäng välja ei sure, siis võib see väga korralikult sisse tuua talle.
              see mäng on kõva 10 aastat juba käinud ja ei sure see kuhugi, aga 2,5M$ ? kui firma finantsaruandeid natuke sirvida siis on asi maru kahtlane. Ükski investeering, mis lubab sulle 25-30% ROI ei saa olla kindel asi.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #697
                Re: majanduse offtopic

                Kui oleks 100% kindlaid asju, siis ainult sinna oma raha investeeritakski ja kõik oleks rahul.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #698
                  Re: majanduse offtopic

                  Kilk oli ju millalgi rikaste topis suht miljardi eeguga v eksin?
                  Kuidas nüüd järsku eraisiku pankrotti taodeldakse?

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #699
                    Re: majanduse offtopic

                    Kui raske oleks pokkerimängijana korteriostuks laenu saada kui mingi 30-50% korteri hinnast maksad kohe ära ja paned korteri tagatiseks?

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #700
                      Re: majanduse offtopic

                      Kui raske oleks pokkerimängijana korteriostuks laenu saada kui mingi 30-50% korteri hinnast maksad kohe ära ja paned korteri tagatiseks?
                      käidud etapp. Panga silmis on ainuke kindel asi regulaarne palk. Olgu sul kasvõi miljardi väärtuses vara
                      Mõtlesin ka ise, et kui sissemaksuks pakun 50%, siis pank teeb mööndusi, sest väidetavalt tavainimesel raskusi sissemaksu tegemises, aga see ei loe suurt midagi...

                      Comment

                      • akristjan
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 406

                        #701
                        Re: majanduse offtopic

                        Codecci, tee mingi tulevased/viimased 6 kuud regulaarselt mingi 2k$ cashout ja siis vbl mängib välja

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #702
                          Re: majanduse offtopic

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Kui raske oleks pokkerimängijana korteriostuks laenu saada kui mingi 30-50% korteri hinnast maksad kohe ära ja paned korteri tagatiseks?
                          kui oleks olemas 50% korteri hinnast ja teeniks regulaarselt keskmiselt 10k kuus (mida sa teenid vist) siis kas ei oleks mõistlikum pisut aega püksivööd koomale tõmmata ja siis korter lihtsalt välja osta? aastaga saaksid sellise sissetuleku juures teise poole korterirahast ka kokku (olenevalt korteri hinnaklassist muidugi) ja võid vaadata seda nii, et kui mingid jamad tekivad ja peaks downswing tulema, siis ongi ju parem kui sul panga ees kohustusi ei ole sellisel juhul ja ostad lihtsalt korteri downswingist välja tulemise aja võrra hiljem (reaalse kättesaamise aeg venib näiteks 2-3 kuud pikemaks).

                          Comment

                          • MagicFriend
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 369

                            #703
                            Re: majanduse offtopic

                            Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                            kui oleks olemas 50% korteri hinnast ja teeniks regulaarselt keskmiselt 10k kuus (mida sa teenid vist) siis kas ei oleks mõistlikum pisut aega püksivööd koomale tõmmata ja siis korter lihtsalt välja osta? aastaga saaksid sellise sissetuleku juures teise poole korterirahast ka kokku (olenevalt korteri hinnaklassist muidugi) ja võid vaadata seda nii, et kui mingid jamad tekivad ja peaks downswing tulema, siis ongi ju parem kui sul panga ees kohustusi ei ole sellisel juhul ja ostad lihtsalt korteri downswingist välja tulemise aja võrra hiljem (reaalse kättesaamise aeg venib näiteks 2-3 kuud pikemaks).

                            Mul tuttav tydruk suures hadas. Tahab maja endale. Ei miskit eksklusiivset, piisab kui on eraldi k66k, elutuba ja magamistuba. Ettemaksuks raha puudub, pangaarvet ka enda nimel pole. T66materjalidega samuti kehvad lood, aga miskit pidi siiski leiduma. Aitad Sheriff?

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • raidov
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 436

                              #704
                              Re: majanduse offtopic

                              Laenuga on keeruline vist tõesti.. Olen siiani 90% asju mb kaardiga ajanud ja panka aint arvete maksmiseks vajaliku raha kandnud alati. Uurisin siis ka, et kui iga kuu mõistliku summa panka kannaksin, et kas siis oleks mingit varianti, kui paneks näiteks 60% väärtusest lisatagatise ja iga kuine kanne oleks 5x suurem kui laenumakse, siis öeldi ikkagi, et ainuke asi mis neile sobib on palk..

                              Variant on alati kusagile tuttava juurde ennast tööle kirjutada ja talle maksud kinni maksta, aga niisama raha nagu ära anda ka ei taha ja samas isegi kui oleks olemas raha, et korter välja osta, siis mulle tundub üsna rumal see raha kõik korraga korteri alla panna, kui sellega saaks samas palju rohkem teenida kui korteri laenu kuumakse..

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #705
                                Re: majanduse offtopic

                                Üldiselt võib tõdeda, et pankade laenuosakondadel on kindlad juhised kas laenu mitte anda või anda erandkorras vaid siis, kui kliendi enda deposiidil on laenusummaga võrreldav raha olemas juba.

                                Ma just küsisin kahest pangast suhteliselt väikest summat eluasemelaenu. Summa ei ületanud 9 kuu regulaarselt laekuvat netosissetulekut. Tagatiseks oli pakkuda nii kinnisvara (kordades suurema turuhinnaga kui küsitud laen) kui likviidset aktsiaportfelli, mille väärtus ületas laenusumma ca. 7-8 korda. "Kodupangast" üteldi ära, sest "te ei hakka seal korteris ise elama". Normaalne. Küsisin ühest veel - need tahavad jälle, et eranditult kõik oma asjad nende panka koliks. See on eeltingimus laenu taotlemiseks. Ei viitsinud edasi suhelda nendega.

                                Comment

                                Working...