Re: majanduse offtopic
Ei mäleta, et seda mõtet oleks üheski seminaris nii maha tehtud.
Kuid häguselt on meeles selline võimalus kui kiirelt upswingib ehk asi mida selle fondi puhul suht never ei ootaks ja järgmise milleeniumi passib BE siis võtta osa välja ja uude kohta süstida. Tasud on anyway välja võtmisega, mida see muudab millal ma cashoudin selle fondi puhul võtab kindla % no matter the €. Kokkuvõtteks minu silmis on mõlemad mõtted head.
Mõtlen väga viltu ?
Ei mäleta, et seda mõtet oleks üheski seminaris nii maha tehtud.
Kuid häguselt on meeles selline võimalus kui kiirelt upswingib ehk asi mida selle fondi puhul suht never ei ootaks ja järgmise milleeniumi passib BE siis võtta osa välja ja uude kohta süstida. Tasud on anyway välja võtmisega, mida see muudab millal ma cashoudin selle fondi puhul võtab kindla % no matter the €. Kokkuvõtteks minu silmis on mõlemad mõtted head.
Mõtlen väga viltu ?
Comment