Re: majanduse offtopic
Kui oleks juba paanikaks põhjust, siis oleks juba hilja anyway. Aga võib vist nii öelda, et targem on riske hajutada...
Kui oleks juba paanikaks põhjust, siis oleks juba hilja anyway. Aga võib vist nii öelda, et targem on riske hajutada...
Comment