Re: majanduse offtopic
selline küsimus - 20ndate alguses noor - mis pensionisammast ning mis panka soovitate võtta? ei jaga asjadest väga palju, ei viitsi ise midagi teha ka :(
selline küsimus - 20ndate alguses noor - mis pensionisammast ning mis panka soovitate võtta? ei jaga asjadest väga palju, ei viitsi ise midagi teha ka :(
Comment