Re: majanduse offtopic
kas keegi majandust paremini jagav inimene võiks mulle, kui tavakodanikule seletada kreekale antavat abipaketti paremini lahti. selle paketi kasulikusest meile ja teistele.
kas keegi majandust paremini jagav inimene võiks mulle, kui tavakodanikule seletada kreekale antavat abipaketti paremini lahti. selle paketi kasulikusest meile ja teistele.
Comment