moi ljubimõi OPEL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #61
    Re: moi ljubimõi OPEL

    Algselt postitas Imric
    PS. Igaks juhuks siiski mainin, et hetkel oleks ka opel astraga päris rahul. Mingi meanless BMW vaimustus on igatahes ülimalt mõttetu 8)
    f u BMW haterid, kvaliteetne ja hea välimuse ja sõiduomadustega auto, ega see siis autot halvaks ei tee kui ta mingitele tardidele peale läheb


    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #62
      Re: moi ljubimõi OPEL

      Algselt postitas -andres-
      Nu mu esimene auto, mis endale sain ja siiamaani ustavalt mind teenib on 94'da aasta universaal Ford Mondeo.
      Suht surnuks juba vaikselt sõidetud, kuid vähemalt sügiseni peab vastu pidama ja mind ustavalt teenima.
      mis see teemasse puutub?

      PS: too vähemalt võrdlus opeliga, et mitu % ta opelist välja annab, näiteks 6% opelist või midagi sellist

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #63
        Re: moi ljubimõi OPEL

        asi kisub siin kahtlaseks. varsti kõigil opelid.

        ise kiman praegu naise w-golfiga, varsti asendame selle mesaga. parem kui opel, obv. (nüüd saan päti käest möliseda, aga pohh)
        võrdlus: opel annab mesast 0.00000000000001%, golfiga aga sama.


        minu esimene auto oli aga total nuts - Vaz 2102. Roheline chickmagnet. Obv, et varastati aasta tagasi ära.

        L.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #64
          Re: moi ljubimõi OPEL

          Algselt postitas Lutzky
          asi kisub siin kahtlaseks. varsti kõigil opelid.

          ise kiman praegu naise w-golfiga, varsti asendame selle mesaga. parem kui opel, obv. (nüüd saan päti käest möliseda, aga pohh)
          võrdlus: opel annab mesast 0.00000000000001%, golfiga aga sama.


          minu esimene auto oli aga total nuts - Vaz 2102. Roheline chickmagnet. Obv, et varastati aasta tagasi ära.

          L.
          see vaz oli tõesti äge masin, sellisega sõidaks isegi, puhas sõidurõõm kui käima läheb

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #65
            Re: moi ljubimõi OPEL

            Algselt postitas Lutzky
            asi kisub siin kahtlaseks. varsti kõigil opelid.

            ise kiman praegu naise w-golfiga, varsti asendame selle mesaga. parem kui opel, obv. (nüüd saan päti käest möliseda, aga pohh)
            võrdlus: opel annab mesast 0.00000000000001%, golfiga aga sama.


            minu esimene auto oli aga total nuts - Vaz 2102. Roheline chickmagnet. Obv, et varastati aasta tagasi ära.

            L.
            ära mesaga enne hõiska kui käes, v-o ainult remonditehases käidki sellega

            Comment

            • broadcast
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 143

              #66
              Re: moi ljubimõi OPEL

              Ustava opeli-omanikuna on mul teada veel lahedad ütlemised, mis täiendab seda esilehel olevat: ;D


              O.P.E.L. - Oleks Parem Eemaldada Liiklusest

              K: Miks on Opeli omanikud kõige uskilikum rahvas?
              V: Sest nad usuvad,et omavad autot.

              K: Kuidas panna opel mäest kiiremini alla sõitma?
              V: Lülita mootor välja.

              K: Miks pole mõtet opelile naastrehve muretseda?
              V: Sest ta ei lähe talvel käima.

              K: Kuidas kutsuda opeli juhti kes sai kiiruse ületamise eest trahvi?
              V: Valetaja!

              K: Miks leiutati Opel?
              V: Et oleks mida pukseerida.

              K: Mida arvata Opelist mis ei lagune peale esimest 100 kilomeetrit?
              V: Erand kinnitab reeglit.

              K: Mis on 1 opel mäe otsas?
              V: Imelik nähtus.

              K: Mis on 2 opelit mäe otsas?
              V: Ime!

              K: Mis on 3 opelit mäe otsas?
              V: Ulmefilm.

              K: Mis on 100 opelit mäe otsas?
              V: Romula.

              K: Miks on Opeli kapoti all tuli?
              V: Et sa saaks seda 24h parandada.

              K: Kuidas Opeli juhti eristada teistest tumedate prillidega tüüpidest?
              V: Opeli juhil pole valget keppi.

              K: Mis on golfipalli ja opeli erinevus?
              V: Golfipall läbib pikema vahemaa.

              K: Kuidas sa saad aru et sõidad Opeliga?
              V: Kui hääletajatele lähened peidavad nad pöidlad ära.

              K: Miks Opel arvuteid ei tooda?
              V: Sest nad ei suuda välja mõelda kuidas need õli lekitama panna.

              K: Mis on piseim detail Opeli juures?
              V: Omaniku aju.

              K: Kuidas kahekordistada Opeli hinda?
              V: Pane paak täis.

              Kohalikus baaris oli võistlus: Esimene koht sai Opeli. Teine koht sai kaks Opelit...

              Uutel Opelitel on õhupadjad. Kui sa tunnetad avariid siis hakka kähku parem pumpama...

              Tead uut Opeli turbo mudelit? Sellel on tagaistmel ka vändad

              Opelile tuleb eesel vastu ja küsib "kes sa oled?"
              Opel vastab: "Auto,aga kes sina oled?"
              eesel: " Hahahaha,kui sina oled auto,siis mina olen hobune!"

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #67
                Re: moi ljubimõi OPEL

                žiguli ei peagi käima minema. klassika puhul piisab ka vaatamisest. mesa kohta ei anna pead.


                L.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #68
                  Re: moi ljubimõi OPEL

                  Tegelikult on asjad sellised, et mis auto on isal, emal, vennal või mille ostad ise endale esimesena ja kimad sellega oma esimesed sõidud, siis seda marki fännad ka ülejäänud elu.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #69
                    Re: moi ljubimõi OPEL

                    Algselt postitas Tigrano
                    Tegelikult on asjad sellised, et mis auto on isal, emal, vennal või mille ostad ise endale esimesena ja kimad sellega oma esimesed sõidud, siis seda marki fännad ka ülejäänud elu.
                    No way :D. Ma tahan oma hetke auto küll niipea välja vahetada, kui finants lubab :D.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #70
                      Re: moi ljubimõi OPEL

                      Algselt postitas -andres-
                      No way :D. Ma tahan oma hetke auto küll niipea välja vahetada, kui finants lubab :D.
                      Aga alateadvuses, on märk maas ja 10 aastapärast ostad ikka OPELi, kui sellega lapsepõlves sõitsid, ainult uuema mudeli ;D

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #71
                        Re: moi ljubimõi OPEL

                        õige jutt, Opel on elustiil

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #72
                          Re: moi ljubimõi OPEL

                          Algselt postitas Tigrano
                          Tegelikult on asjad sellised, et mis auto on isal, emal, vennal või mille ostad ise endale esimesena ja kimad sellega oma esimesed sõidud, siis seda marki fännad ka ülejäänud elu.
                          Tuleb ikka Cadillac siis sebida. ;D 8)

                          Comment

                          • leho57
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 664

                            #73
                            Re: moi ljubimõi OPEL

                            mul on näiteks SAAB 9-5 mis on põhimõtselt OPEL. niikauaks kuni sisse pole istunud, siis saad aru, et asi on OPEList kaugel :D aga kui midagi peeti peaks minema, siis saab ka OPELi jupi asemel torgata ning toimib 8)

                            BMW hateritest ma ka aru ei saa. olen kolme BMWd omanud ning midagi halba pole selle auto kohta öelda.

                            K: Mida arvata Opelist mis ei lagune peale esimest 100 kilomeetrit?
                            V: Erand kinnitab reeglit.
                            pigem ütleks, et tegemist on veaga - see ei saa olla opel :D

                            no offence, lihtsalt naljakad on need

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: moi ljubimõi OPEL

                              Põhimõtteliserlt võib öelda nii, et kui sul ei ole 89-nda või varema aasta opelit olnud, siis sa autodevaldkonnas oled süütuke :D

                              Tra omal ajal ikka mäletan, et tihti sai varrukad üles kääritud ning kapoti all mutreid keeratud ja siis õlise käega vuntsi sügatud. Aga vähemalt sai mootori ja KARBUSSI tööpõhimõtte selgeks... Aga kahjuks karpasid enam uutel autodel ei ole ning sissepritset eriti puutuda ei julge :)

                              Comment

                              • leits

                                #75
                                Re: moi ljubimõi OPEL

                                Algselt postitas leho57
                                mul on näiteks SAAB 9-5 mis on põhimõtselt OPEL. niikauaks kuni sisse pole istunud, siis saad aru, et asi on OPEList kaugel :D aga kui midagi peeti peaks minema, siis saab ka OPELi jupi asemel torgata ning toimib 8)

                                BMW hateritest ma ka aru ei saa. olen kolme BMWd omanud ning midagi halba pole selle auto kohta öelda.

                                K: Mida arvata Opelist mis ei lagune peale esimest 100 kilomeetrit?
                                V: Erand kinnitab reeglit.
                                pigem ütleks, et tegemist on veaga - see ei saa olla opel :D

                                no offence, lihtsalt naljakad on need
                                Noo proovi 93 ... see ongi oopel .. 95 on tho v2he teine klass :) Ise olen 2k5 93'ga sõitnud .. crap mis crap .. nagises ja kolises.

                                Comment

                                Working...