moi ljubimõi OPEL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    moi ljubimõi OPEL

    mina kui opelite suur austaja avaksin siis selle ilusa topicu nagu eelnevates teemadest on vajadus tekkinud

    Endal on 2000. aasta OPEL astra. pilti ei ole teinud, kuigi on fotogeeniline auto. kasutan internetti sarnase leidmiseks:

    lisavarustusse kuulub labidas ja McDonaldsi aknakraapija.
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #2
    Re: moi ljubimõi OPEL

    sa ikka leveldad oma opeliarmastusega ma loodan?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #3
      Re: moi ljubimõi OPEL

      Wat?

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: moi ljubimõi OPEL

        Mul on ka opel Combo. Aastat ei tea, roostetab julmalt. Võtab 20 l /100km. Eriti sõita taga ei raatsi, ainult bensukas käin.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: moi ljubimõi OPEL

          tõstan siia posti.

          Eelmise aasta suve alguses lasin ma veel ringi 86-nda aasta opel kadetiga. No see oli tõesti püha pill

          ka mul on opel olnud. 90´ Vectra 2000 4x4, 110kW. pill

          edit: hehee, leidsin oma vana auto ülesse.

          Your ultimate car comparison tool! Explore expert reviews, ratings, and specs for new & used cars. Find the best vehicle for your needs with our detailed comparisons and buying guides.

          Comment

          • Tisko
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 163

            #6
            Re: moi ljubimõi OPEL

            paneks ka mõned käibefraasid ja hellitusnimed opelite kohta, mida olete kuulnud:

            ascona - agoonia
            kadett - kotlet

            hetkel rohkem ei meenu
            ;D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: moi ljubimõi OPEL

              Algselt postitas Tisko
              paneks ka mõned käibefraasid ja hellitusnimed opelite kohta, mida olete kuulnud:

              ascona - agoonia
              kadett - kotlet

              hetkel rohkem ei meenu
              ;D

              lul

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: moi ljubimõi OPEL

                No ütleme nii, et kuidagi ajab asja ära, aga tõelisele ballerile jääb Opelist kindlasti väheks.
                [img width=750 height=1000]http://www.volny.cz/oleowr1/Nase%20auta/Oleowr1/101-0135_IMG_A.jpg[/img]

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: moi ljubimõi OPEL

                  Codecci sa oled paari kuuga nii muutunud.

                  Comment

                  • Foux
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 486

                    #10
                    Re: moi ljubimõi OPEL

                    Algselt postitas Tisko
                    paneks ka mõned käibefraasid ja hellitusnimed opelite kohta, mida olete kuulnud:

                    ascona - agoonia
                    kadett - kotlet

                    hetkel rohkem ei meenu
                    ;D

                    opel - opeldik

                    Minu vana roostes käru nimi

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: moi ljubimõi OPEL

                      Opel ei ole auto ;D

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #12
                        Re: moi ljubimõi OPEL

                        Algselt postitas Tigrano
                        Opel ei ole auto ;D
                        õigus, opel pole lihtsalt auto, see on auto millesse ei raatsi 95 panna, sest see on liiga odav

                        Comment

                        • leits

                          #13
                          Re: moi ljubimõi OPEL

                          Luul see on ju põhipill ... vähemalt ei pea nii palju teeninduses käima kui BMW .... esinduse arvete vahe on ka silmaga nähtav:D Obv et müünd BMW maha ja tuleb Opel astra .. 2001 siis :D

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #14
                            Re: moi ljubimõi OPEL

                            Algselt postitas leits
                            Luul see on ju põhipill ... vähemalt ei pea nii palju teeninduses käima kui BMW .... esinduse arvete vahe on ka silmaga nähtav:D Obv et müünd BMW maha ja tuleb Opel astra .. 2001 siis :D
                            insta lasen teh. passi 2002 peale ära võltsida

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #15
                              Re: moi ljubimõi OPEL

                              Teeme siia opelinalju

                              1.Iga masin muutub kord opeliks.
                              2.Opeleid panevad pimedad kokku.
                              3.Opel on Saksamaa Moskvits.


                              K: Mida näitab opeli kilomeetri lugeja pärast 1000 kilomeetrit?
                              V: Game Over!

                              K: Kuidas kutsud opelit millel on pidurid?
                              V: Tuunitud opel.

                              K: Kuidas panna Opel kaduma?
                              V: Lased roosteeemaldajaga üle.

                              K: Miks on kõnniteed?
                              V: Et Opeli juhid saaksid koju kõndida.

                              K: Kuidas kutsutakse katuseluugiga Opelit?
                              V: Prügikast.

                              K: Mis on Opeli kasutusjuhendi viimasel leheküljel?
                              V: Busside ja rongide sõidugraafik.

                              K: Miks ei pea Opeli kohta nalju tegema?
                              V: Sest Opel ongi üks suur nali.

                              K: Mis on tampooni ja Opeli vahe?
                              V: Tampoonil on kohe nöör kaasas.

                              K: Kuidas Opel kiirendab 0-100kmh alla 20 sekundiga?
                              V: Lükka kaljult alla.

                              K: Mis on Opeli ja gripi vahe?
                              V: Gripist on kergem lahti saada.

                              K: Miks on opelil 4 ratast?
                              V: Et ta meenutaks natukenegi autot.

                              K: Miks opeli juhid turvavööd ei kinnita?
                              V: Nii saab kiiremini autost välja hüpata kui põhi alt ära roostetab.

                              K: Miks koerad Opeli peale ei lase?
                              V: sest ema ei lubanud neil sitta puudutada.

                              K: Kui suur on opeli tippkiirus?
                              V: See oleneb autost mis teda parasjagu pukseerib.

                              K: Mis on ostukäru ja Opeli vahe?
                              V: Ostukäru on kergem lükata.

                              K: Kas sa oled täna autoga?
                              V: Ei ma tulin Opeliga

                              K: Miks on Opelitel tagaklaasi soendus?
                              V: Et lükkajatel käed soojad oleks.

                              K: Miks on uued Opelid aerodünaamilisemad?
                              V: Et autol mis neid veab vähem kütust läheks.

                              Sõber ei sunniks sõpra Opeliga sõitma.

                              Kui Arno isaga koolimajja jõudis, oli Opel juba mädanenud.

                              Parem naine lits kui auto Opel.

                              Comment

                              Working...