Re: moi ljubimõi OPEL
f u BMW haterid, kvaliteetne ja hea välimuse ja sõiduomadustega auto, ega see siis autot halvaks ei tee kui ta mingitele tardidele peale läheb
Algselt postitas Imric
Comment