Re: moi ljubimõi OPEL
vaata mingi Bmw juppide hindu, siis võime öelda, et need on ikka väga odava.
Mu 2k3 Bmw'le maksab rattalaager 1.9k vist oli v 1.8k
A tho ma võrlen hetkel suht koht võrreldamatuid ka, kuid siiski
Algselt postitas Tigrano
Mu 2k3 Bmw'le maksab rattalaager 1.9k vist oli v 1.8k
A tho ma võrlen hetkel suht koht võrreldamatuid ka, kuid siiski

Comment