moi ljubimõi OPEL

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #46
    Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

    Algselt postitas ranka
    Liigutasin tolle kommentaari ESTPatricku teemast siia, ei sobinud kuidagi sinna. Ja tahtsin ise lisada niipalju, et ajad pada mulle siin vä? Me tol päeval läksime ka opeliga (punase kadetita, rahva suus välk) volbrikal lätti viina järele. No viinad saime kõik kätte ja tagasi ka aga miskit kokkujooksnud opelit ma tee ääres kindlalt ei näinud :D
    ma arvan, et sa juba jõid kodus oma viina, kui me alles kükitasime enne piiri. start pärnust oli suht hilja

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

      Algselt postitas jrgn hell
      ma arvan, et sa juba jõid kodus oma viina, kui me alles kükitasime enne piiri. start pärnust oli suht hilja
      Sama siin, me startisime kuskil 19.30 aga enne uulut või mis kuradi perse koht see oli kiilus esi piduriketas kinni :D Siis läks miski 1h kaduma ja lätti jõudsime enne natuke kella kümmet. Seega ei klapi.

      LEITS: Palju pirn plekib?

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #48
        Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

        Algselt postitas ranka


        LEITS: Palju pirn plekib?
        45 eeku ma pakun, sest opelil on 10 ja bemmil peaks kallis olema

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake

          Algselt postitas ESTPatrick
          45 eeku ma pakun, sest opelil on 10 ja bemmil peaks kallis olema
          *hahaha*

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #50
            Re: moi ljubimõi OPEL

            pakun suurusjärk 1k.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #51
              Re: moi ljubimõi OPEL

              Olen Pask, Ei Liigu

              Comment

              • leits

                #52
                Re: moi ljubimõi OPEL

                1.3k on pirn jah .. esinduses 2.6k sama pirn :D täied on minigi 500 kaks tykki .. säästuring noh :D

                Comment

                • zyxxx
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 453

                  #53
                  Re: moi ljubimõi OPEL

                  Algselt postitas vsiu100
                  täpsustaks,et see opel, millest räägid, oli universaal Omega lavanimega "kaubalift" .
                  kaubalift tema oli jah, peal oli tal 4-liitrine mootor, mingi saksa tuuningfirma tehtud asi, edasiarendus siis 3.0 24v mootorist.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #54
                    Re: moi ljubimõi OPEL

                    Üks kena opel, mille isegi ostaks

                    http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #55
                      Re: moi ljubimõi OPEL

                      mis sa tahad öelda, et ülejäänud opelid ei kõlbaks?

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #56
                        Re: moi ljubimõi OPEL

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        mis sa tahad öelda, et ülejäänud opelid ei kõlbaks?
                        Obv oleks astra caravan viimane valik ;D

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #57
                          Re: moi ljubimõi OPEL

                          ma saan aru et algul tulevad opelid, siis opel astra ja siis kõik ülejäänud võimalikud masinaf ikka?

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #58
                            Re: moi ljubimõi OPEL

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            ma saan aru et algul tulevad opelid, siis opel astra ja siis kõik ülejäänud võimalikud masinaf ikka?
                            Algul on masinad 150Kw+, siis masinad 100Kw+ ja siis alles astra ning ülejäänud rondid.

                            Parim Opel, mis hetkel leidsin: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...n&pageNumber=1

                            PS. Igaks juhuks siiski mainin, et hetkel oleks ka opel astraga päris rahul. Mingi meanless BMW vaimustus on igatahes ülimalt mõttetu 8)

                            Comment

                            • broadcast
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 143

                              #59
                              Re: moi ljubimõi OPEL

                              Hea, et siin foorumis ka Opeli fänne liigub! ;D
                              Enda masin on selline, olen rahul.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #60
                                Re: moi ljubimõi OPEL

                                Nu mu esimene auto, mis endale sain ja siiamaani ustavalt mind teenib on 94'da aasta universaal Ford Mondeo.
                                Suht surnuks juba vaikselt sõidetud, kuid vähemalt sügiseni peab vastu pidama ja mind ustavalt teenima.

                                Comment

                                Working...