Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #541
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas maarios Vaata postitust
    No ilmselt tahate ka juua siis ise soovitaks tartu mnt. Mack´i.
    Tartu mnt'l mack, nuts lihtsalt. Krt ajasid isu peale, peab vist külastama uuesti ja ühe suure burgerieine võtma :-) väga hea teenindus ja kvaliteet, on enda hinda väärt.

    Comment

    • maarios
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 89

      #542
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas eddi Vaata postitust
      Tartu mnt'l mack, nuts lihtsalt. Krt ajasid isu peale, peab vist külastama uuesti ja ühe suure burgerieine võtma :-) väga hea teenindus ja kvaliteet, on enda hinda väärt.
      Ega jah seal see teenindus ongi minumeelest üks selline, mis kohe kutsub tagasi.
      Kui nüüd Tartu mnt ja Rocca Macki omavahel võrrelda, siis roccalaste teenindus on veelgi meeldivam ja mõnusam. Mitte et Tartu mnt omal midagi viga oleks aga rocca on grammi võrra ees.
      Ja muidugi söögid.. mmmmm..... peaks täna kah vist väiksed õlled ja Buffalo Chicken Wings´id võtma :)

      Comment

      • Noob123
        Räme Fish
        • Jan 2013
        • 1

        #543
        Re: Lemmik söögikohad.

        Pärnu Steffani pizzabaar.

        Comment

        • Ecuador13
          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
          • Aug 2009
          • 730

          #544
          Re: Lemmik söögikohad.

          Mack meeldib väga, aga chicken wingsid on seal küll kohutavad ja äädika sees ära leotatud, chicken wingse soovitan Texasest või wingstoppist proovida.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #545
            Re: Lemmik söögikohad.

            Algselt postitas eddi Vaata postitust
            Tartu mnt'l mack, nuts lihtsalt. Krt ajasid isu peale, peab vist külastama uuesti ja ühe suure burgerieine võtma :-) väga hea teenindus ja kvaliteet, on enda hinda väärt.
            Krt ma olen 3 korda käinud ja pole mingit elamust saanud, samas kõik kiidavad. Ilmselt olen halvad valikud teinud

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #546
              Re: Lemmik söögikohad.

              Mac on hea jah aga päris krõbeda hinnaga. Kui soov seltskonnaga veits odavama raha eest süüa siis täpselt ületee on Vana Villem sellest ja väga head toidud+kiire teenindus ja taskukohasem ka.

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #547
                Re: Lemmik söögikohad.

                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                Mac on hea jah aga päris krõbeda hinnaga. Kui soov seltskonnaga veits odavama raha eest süüa siis täpselt ületee on Vana Villem sellest ja väga head toidud+kiire teenindus ja taskukohasem ka.
                Krõbe hind tõesti, aga kui hinna-kvaliteedi suhe korras, siis ma olen nõus pmst alati kõrgemat hinda maksma, pigem on see isegi eelistuseks, vaadates, mis paska ikka paljudest kohtadest saab. ma olen nii nõudlik :(
                Alati tuleb mulle meelde Cubanita caesari salat, kus oli lihtsalt tavaline salat jääsalati asemel ning vahepeal ei saanud aru, kas tegu on salati või supiga.

                Btw, Tallinnas üks vähestest kohtadest, mida ma tean, kus on odav hind aga hea kvaliteet - sõõrikukohvik (liivalaia tänava kõrval). soovitan soojalt, sõbralik teenindus, maitsev söök, mõnus miljöö ja sõbralik hind
                Last edited by eddi; 19.01.13, 12:47.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #548
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas Romka Vaata postitust
                  Mac on hea jah aga päris krõbeda hinnaga. Kui soov seltskonnaga veits odavama raha eest süüa siis täpselt ületee on Vana Villem sellest ja väga head toidud+kiire teenindus ja taskukohasem ka.
                  Noore Villemi šnitsel on ikka alles ja selline, et raskusi taldrikule mahtumisega? Kurat, mis lihaisu tuli kohe.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #549
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                    Noore Villemi šnitsel on ikka alles ja selline, et raskusi taldrikule mahtumisega? Kurat, mis lihaisu tuli kohe.
                    On.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #550
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Pärnus see Steffani pidi hea olema ka.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #551
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas eddi Vaata postitust
                        Btw, Tallinnas üks vähestest kohtadest, mida ma tean, kus on odav hind aga hea kvaliteet - sõõrikukohvik (liivalaia tänava kõrval). soovitan soojalt, sõbralik teenindus, maitsev söök, mõnus miljöö ja sõbralik hind
                        Kirjutan alla. Täitsa mõnusad kodused toidud.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #552
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Algselt postitas eddi Vaata postitust
                          Btw, Tallinnas üks vähestest kohtadest, mida ma tean, kus on odav hind aga hea kvaliteet - sõõrikukohvik (liivalaia tänava kõrval). soovitan soojalt, sõbralik teenindus, maitsev söök, mõnus miljöö ja sõbralik hind
                          Alla ei kirjuta, sõõrikud head, aga praed on mikrolaineahjus soojaks aetud...

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #553
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Mis te selles Vana Villemis head leiate? Ainuke pluss imo, et neil kõikvõimalikud õlled olemas, olen mingi 3x söömas käinud ja igakord söök average at best.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #554
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                              Alla ei kirjuta, sõõrikud head, aga praed on mikrolaineahjus soojaks aetud...
                              Enam ei tõsteta kõiki koostiosasid enda nina all taldrikule? Ega ma seal samas kunagi peale lõunat käinud ei ole tegelikult.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #555
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Elasin selle sõõriku kõrval ja vahel nii 4-6 vahel käisin söömas, alati oli mikroka stuff.

                                Comment

                                Working...