Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    Lemmik söögikohad.

    Väljas söömine kindlasti moes pokkeriprode seas, jagame heade söögikohtade tippe :)

    Enda lemmikud Tallinnas:


    * Kuni €10 per söögikord:

    - TTÜ söökla @ Ehitajate Tee. Eelistan seda mis raamatukogu all on, aga ega neil suurt vahet pole. Lihtsad ja hubased kooli lõunasöögid, üle €5 per face ei ole mul kunagi läinud. Miinuseks, et läheb hiljemalt kell 7 kinni, võib-olla varemgi.

    - Lido @ Solaris Keskus. Meenutab suurt rootsi lauda, käid kandikuga ringi ja tõstad seda mis meeldib. Suur valik - supid, taimetoit, mereannid, kartulid (kodused praekartulid!!!), kotletid, liha, pannkoogid, magustoidud, võimalus kombineerida endale paari euro eest pisike puuviljavaagen jne. Üsna huvitav koht, kui fancymaid asju sööd võid €10 täis saada, aga võimalik ka €5 eest täitsa korralikult süüa saada.

    - Vapiano @ Hobujaama 10 / Solaris Keskus. Väga hea pasta, pitsat saab ka, ise pole proovinud tho. Sinu silme all tehakse söök valmis, 3-4 minutit ootamist ja ongi käes, endal tuleb arve tavaliselt €7-€8.

    * €10-€20 per söögikord:

    - Sushi Rong @ Kristiine Keskus. Alles hiljuti avatud koht vist, süsteem igatahes selline, et nina eest lindi peal sõidavad koguaeg kausid läbi milles 2-3 sushi "tükki" sees ja sealt lindi pealt võtad siis millist soovid, erinevat värvi kausid on ja igal värvil oma hind alates €1 'st ja lõpetades €4 'ga, lõpuks sul ees hea hunnik värvilisi kausse ja nende järgi siis maksad. Endal läheb tavaliselt arve €15 kanti.

    - Mack BBQ @ Tartu mnt 63 / Rocca Al Mare Keskus. "American Food" - grill-liha, ribid, mõnusad burger + friikad, nuts jäätisekoksid. Koht ise on ka päris ägeda väljanägemisega. Ma tavaliselt võtan antrekooti, koos tipiga tulebki arve kuskil €20 kanti, aga kui burgerit võtta saab ka odavamalt hakkama.





    Ja juhuks kui keegi peaks Järvamaale sattuma, siis:

    - Pizzakiosk @ Paide kesklinnas / Türi Kolledžihoones. Kuskil Jüris ja Tallinnas Paldiski mnt 90a on ka neil mingid kioskid, aga pole isiklikult järgi proovinud seal, kuigi peaks sama kraam olema ilmselgelt, sama firma ju. Jube head suured paksud pitsad, suure pitsa hind ~ €7. Parim pitsakoht vist mida tean.

    - Sämmi Grill @ Mäo. €8.50 eest saab suure steaki ilusate kuldsete kartulitega + jube hea salat ka kõrval.
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Lemmik söögikohad.

    Tartus 6teist kannu.
    1/2 šnitsel, 1/2 juustušnitsel friikartulitega.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3
      Re: Lemmik söögikohad.

      -Cafe Istanbul endine Turkish Kebab, asub Estonias 67/68 lõpppeatuses. Päris nuts koht, suht kiirtoidud on ja väike menüü, aga see kebab on küll väga maitsev ja asjalik. ~7euri läheb koos õllega.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: Lemmik söögikohad.

        mulle meeldivad pubitoidud ehk siis a la Vana Villem jne.
        Vana Villem on eriti nuts. supp+praad+jook saab vast 10 täis.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #5
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          mulle meeldivad pubitoidud ehk siis a la Vana Villem jne.
          Vana Villem on eriti nuts. supp+praad+jook saab vast 10 täis.
          +1 Enne pidu on seal hea tiksuda ja kõhu täis süüa. Päris isased praed on :D

          Comment

          • tonis
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 334

            #6
            Re: Lemmik söögikohad.

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Ja juhuks kui keegi peaks Järvamaale sattuma, siis:

            - Pizzakiosk @ Paide kesklinnas / Türi Kolledžihoones. Kuskil Jüris ja Tallinnas Paldiski mnt 90a on ka neil mingid kioskid, aga pole isiklikult järgi proovinud seal, kuigi peaks sama kraam olema ilmselgelt, sama firma ju. Jube head suured paksud pitsad, suure pitsa hind ~ €7. Parim pitsakoht vist mida tean.

            - Sämmi Grill @ Mäo. €8.50 eest saab suure steaki ilusate kuldsete kartulitega + jube hea salat ka kõrval.
            +1 paremat pitsat ja steaki pole kusagilt leidnud

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: Lemmik söögikohad.

              Sushi jaoks raudselt kohvik Spirit Mere pst. 6c Tallinnas.

              Restoranina soovitaks kindlasti kohvikut "Moon", kahjuks sinna väga tihti ei satu, aga toidud on küllaltki odavad ja absoluutselt parimad, mis üheskis restoranis seni pakutud.

              Restorani "Ö" ja kohviku "Spirit" on üles töödanud seesama kokk, kes nüüd avaski oma kohviku "Moon".
              Täiesti omast klassist on ta ja tõsiselt fantastiliselt road.

              Tasuks ära märkimist, et "Ö" võitis tema ajal 2 korda parima restorani tiitli ja kohe kui avati kohvik "Moon", võitis ka see esimesel aastal parima toidukoha tiitli. Ja hinnad on väga taskukohased.
              Last edited by KristjanLaas; 27.04.11, 20:39.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: Lemmik söögikohad.

                Sämm on super mäos .. ma ei tea mis krdi salatikaste seal on .. no fcking nutser..

                Võrus on Hundijala pubi vist .. ka suht koht super grill road ...

                Aga jah tartus on see söögiga nutune .. v2gevaid kohti v2ga polegi :&

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #9
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Söögiplats FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                  Ja parim nn pubidest kindlasti Tabasalu Baby Back (rõhuan just Tabasalu)!
                  Last edited by hoss23; 27.04.11, 20:43.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #10
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Vapiano, Mack BBQ ja Moon on tõesti ausad söögikohad, kiidan ka.

                    Kui india köök mokkamööda, siis Vene tänaval asuv restoran Elevant on akuraatne koht.
                    Päris vana koht juba, hinnad mõistlikud ja toidud ausad.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #11
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Begemot ruulez

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #12
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        No Tartus on Metro, Fasters ja Sirius, aga need pole reaalsed söögikohad, vaid pigem sellised kiire ampsu kohad, kui kõht tõesti tühi ja tahad ruttu midagi taskukohast ja samas toitvat.

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #13
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Nõmme kebab.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #14
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            tahaks mainida, et Mack BBQ on tartu mnt kuidagi parem, kui roccas.

                            nimekirja lisaks veel Troika, Nõmme kebab.
                            Väga palju kiidetakse ka Pirosmani saslõkki Nõmme mäe all, ise pole kainena sattunud, et hinnang anda.

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #15
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              -Cafe Istanbul endine Turkish Kebab, asub Estonias 67/68 lõpppeatuses. Päris nuts koht, suht kiirtoidud on ja väike menüü, aga see kebab on küll väga maitsev ja asjalik. ~7euri läheb koos õllega.
                              Jep, soovitan kindlalt! Kunagi sai seal iga nv käidud (Omanik on sõbra-õe mees) joomas ja söömas.

                              Muidu Kristiines Baby Back olid päris head toidud (XXXL Burger FTW) ja no Vana Villem on tõesti üks parimaid valikuid nii hinna kui ka prae suuruse/maitsvuse poolest.

                              Comment

                              Working...