Re: Lemmik söögikohad.
Tartu mnt'l mack, nuts lihtsalt. Krt ajasid isu peale, peab vist külastama uuesti ja ühe suure burgerieine võtma :-) väga hea teenindus ja kvaliteet, on enda hinda väärt.
Algselt postitas maarios
Vaata postitust
Comment