Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #391
    Re: Lemmik söögikohad.

    Lido ju alati palju ülerahvastatum kui Vapiano.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #392
      Re: Lemmik söögikohad.

      No reede/laup õhtud on muidugi sellised. Samas nädalasees, eriti veel päeval pole kunagi sellist probleemi.
      Pizzakoju kui täitsa üksi süüa tahad.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #393
        Re: Lemmik söögikohad.

        Solarises on Komeet ka täitsa hea koht.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #394
          Re: Lemmik söögikohad.

          jeps, söök oli küll hea. Aga Lido küll BS imo, vapsjee ei meeldi kui toit selline poolkülm. 2x seal olude sunnil käinud ja igakord sama jama.

          Comment

          • massacre84
            Räme Fish
            • Jun 2012
            • 22

            #395
            Re: Lemmik söögikohad.

            Ma tean tallinnas üht supikohta kus tavaline aukus silmadega regular saaks kõhu täis бесплатно

            Comment

            • K08
              Räme Fish
              • Sep 2012
              • 7

              #396
              Re: Lemmik söögikohad.

              Päris palju räägitud hiina kiirsöögikohtadest. Imestan et Drumsticks siin pole.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #397
                Re: Lemmik söögikohad.

                On päris palju Drumstickis käidud, aga toidu maitse on väga kõikuv seal. Viimati sain krõbekana, mille kaste maitses nagu petrooleum. Rohkem seal ei käi.

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #398
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Ka viimasel ajal paar korda Drumsticksis käind ja see vastab tõele, mõnikord on nuts söök, aga just eile võtsin ka mingit toitu ja täpselt oligi see kaste konkreetne petroolium:D

                  Comment

                  • doublemint65
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 695

                    #399
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    pean siis arvamuse kinnitamiseks/ümber lükkamiseks korra veel Lidos käima kuna esimene kord jäi tõesti positiivne mulje. Ehk tõesti veidi vedas ka, kuna sai laup kell 16 paiku mindud ning tõesti, saal oli suht täis aga leidus just üks vaba kahe kohaline laud liftide vastas ja sellega muret ei tekkinud. üks tuttav kiitis lido magustoite, jäi veel proovimata. tartus on asian express muhe koht, rikkalik menüü ja siiani pole toitudega prohmakaid olnud.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #400
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Mulle meeldib Lido süsteem sitaks ja seal selliseid hubaseid toite mida mujalt ei saa eriti, või vähemalt ma ei oska otsida. Mingi gurmaanide söök obv pole.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #401
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        mulle meeldib see õline praekardul ja kana saslõkk seal, kerge salat ja külm kaste kõrvale ja nuts imo.

                        Comment

                        • Pokutaja
                          Julm Donk
                          • Feb 2012
                          • 84

                          #402
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Dubliner imo väga hea koht. Maitsvad toidud, suured portsud, mõistlik hind. Päevakas koos kliendikaardiga 2,90 ja vähemalt mina saan kõhu alati täiesti täis ning maitse pärast pole kunagi pidanud isegi natukene nurisema.

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #403
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                            mulle meeldib see õline praekardul ja kana saslõkk seal, kerge salat ja külm kaste kõrvale ja nuts imo.
                            nuts kombinatsioon. külm kaste on mul hapukoor tavaliselt.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #404
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
                              tartus on asian express muhe koht, rikkalik menüü ja siiani pole toitudega prohmakaid olnud.
                              Pole seal veel kunagi käinud, aga igakord, kui mööda lähen, siis on see koht täiesti tühi. Aga konkurents on ka ikka antud piirkonnas päris hulluks aetud.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #405
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                õline praekardul
                                ei teagi, kumb "mittenutsim" tundub - kas kirjeldatud toit või sõna kardul...

                                Comment

                                Working...