Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #526
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust

    ja kas kuskil väga häid chicken wingse ka saab?
    Wingstop, Kunderi tänaval, Olympicu lähedal.

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #527
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      imo parim pizza ongi mida vähem kraami peal on .. see ku mingi 100 asja peal on mingi pirukas imho juba .. mulle endale meeldib peetriz ibiza pizza ja vegetariana + krevetid on ka v2ga hea ..

      Ainuke pizza mis mulle ei meeldi on taverna pizza sest sealt õhukese põhjaga ei ole võimalik tellida .. Stefanisse tho peaks kunagi minema, kõik kiidavad. Ise pole veel jõudnud
      mis sa siis räägid.. mine söö normaalset pitsat!!!

      edit. keegi pärnus piadora pitsas on käinud viimasel ajal söömas? mingi hetk olid pitsad paremad kui staffis IMO.
      Last edited by widescreen; 12.01.13, 02:22.

      Comment

      • ussdoktor
        Julm Donk
        • Apr 2011
        • 76

        #528
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas widescreen Vaata postitust
        pitsad paremad kui staffis IMO.
        That's a bold statement

        PS: Ülemiste teisel korrusel Toit's-is on ülihead burgeriga praed.
        Last edited by ussdoktor; 12.01.13, 11:57.

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #529
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas Romka Vaata postitust


          Veetorni juures.
          Norm teadsin, et seal mingi pizzakas on, aga pole kunagi käinud :D

          Kui satun Jürisse jälle millalgi peaks vaatama.

          EDIT:

          Piadora vs Steffani on imo maitseasi... Kui meeldivad ikka paksu põhjaga pannipitsad on vb tõesti Piadora parem...

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #530
            Re: Lemmik söögikohad.

            14 lehekülge pizzasid, , hiinakaid, kebabe ja burgereid.:-) Keegi mõnda sellist kohta teab, kuhu naisega minna ja saaks tellida toidu, mis ei sisalda transrasva ja nisujahu ja sobib veini kõrvale?

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #531
              Re: Lemmik söögikohad.

              Mis linnas? Ja mingid rahvusköögi eelistused?

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #532
                Re: Lemmik söögikohad.

                Tallinnas ikka. Tahaks midagi mis ei sisaldaks riisi, kartulit või makarone, vaid midagi lihaga ja salatiga või sinnakanti.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #533
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Ribe

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #534
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                    Wingstop, Kunderi tänaval, Olympicu lähedal.
                    kõndisin sellest just mööda ja mõtlesin huvist sisse kiigata aga take-out silt oli ukse kohal

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #535
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Soovitage Kuressaare-s söögikohti, mis ka praegusel ajal lahti. Koht kuhu saaks naise õhtusöögile viia.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #536
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        Ribe
                        confirmed

                        Comment

                        • p0l1
                          Grinder
                          • Jan 2011
                          • 581

                          #537
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Tavasöögikohtadest soovitan Tartu Kutsehariduskeskust Tartus.

                          Nädala sees keskpäeva ajal üks paremaid, kiiremaid+teenindus. Maja ette parkida pole vb talvisel ajal ainult.

                          Ise saab valida tavaliselt 3-5 roa vahel+supp+magustoit soovi korral, hiljem mõõdetakse. Lõuna läheb tavaliselt 4-5 euri, kliendikaardiga soodus 10 %.

                          Lisaks heale toidule puhkab silm viidikate peal.

                          Tavaliselt on minu menüüs pool liha ja 1/4 süsivesikuid, 1/4 salatit, kui on halb päev.

                          http://khk.ee/uldinfo/asukoht.

                          Netist saab leida igapäevase menüü.


                          Edit: alkoholi vist ei müüda
                          Last edited by p0l1; 19.01.13, 00:56.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #538
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Kuhu tallinnas koos sõpradega sööma minna? Hinnad võiks mõistlikud olla, ja valik suurema poolne
                            Last edited by mislinn; 19.01.13, 04:51.

                            Comment

                            • maarios
                              Julm Donk
                              • Feb 2010
                              • 89

                              #539
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                              Kuhu tallinnas koos sõpradega sööma minna? Hinnad võiks mõistlikud olla, ja valik suurema poolne
                              No ilmselt tahate ka juua siis ise soovitaks tartu mnt. Mack´i.

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #540
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Dubliner, valik täitsa hea - hinnad väga mõistlikud (suured praed on natukene kirved, aga ei midagi hullu) Asukoht super
                                Last edited by k2snakalle; 19.01.13, 08:34.

                                Comment

                                Working...