Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • winnieTHEpooh
    FPP Pro
    • Jan 2012
    • 237

    #346
    Re: Lemmik söögikohad.

    ära mine sinna siis

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #347
      Re: Lemmik söögikohad.

      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
      Kui hommikul poest oma munad tood saad lasta tasuta ära keeta kah, või siis viinerid.
      Jap, see koht eksisteerib siiamaani (Narva mäe alguses).Seal kõik megaodav. Võimalik osta soliidset niidukit- Ekstra viina

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #348
        Re: Lemmik söögikohad.

        Comment

        • Heroiin
          Bännitud
          • Jul 2012
          • 198

          #349
          Re: Lemmik söögikohad.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Jap, see koht eksisteerib siiamaani (Narva mäe alguses).Seal kõik megaodav. Võimalik osta soliidset niidukit- Ekstra viina
          Ma elanud seal baari vastas kohe, kus see valge kuuekorruseline maja on.
          Rõdupealt üpris vinge vaadata mis kellaaegadel liiklus toimus ja kes ringi liikusid.
          Käisin kunagia ise ka sodipeaga huvipärast vaatamas, aga nii julm kusehais käis ülepea, et tulin kohe välja .

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #350
            Re: Lemmik söögikohad.

            Selliseid müstilisi kohti jagub ma arvan, et peaaegu igasse maakonda Eestis.

            Pärnus on lausa 2-3 sellist lol.

            Comment

            • pilme10
              FPP Pro
              • Jun 2009
              • 224

              #351
              Re: Lemmik söögikohad.



              kõrvalmajja tehti selline vigur, kahe nädala jooksul olen sealt 4x tellinud ja igati rahule jäänud

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #352
                Re: Lemmik söögikohad.

                Mis määrab toidu hinna söögikohas? Ütleme selline standardtoit, šašlõkk näiteks. Kas peaks nii olema, et lähed kuhugi sööma ja juba tead enamvähem, mis hinnatase on? Täna oli loll juhus, kus istusin maha, naine tellis ära ja ma jäin täiega kokutama hinnakirja vaadates. Lõpuks tulimegi minema, kuna tundus täielik ripoff olevat.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #353
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  linnas neid ripoff kohti jätkub. Kõige hullem on see, et isegi seal ripoffi kohas ei teeni kokad ega teenindajad muhvigi.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #354
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Nojah, muidugi miljöö eest peab maksma, aga kui lähed mingi kaubanduskeskuse söögikohta ja sasliku eest küsitakse 10€, siis ei tundu aus. Sööd ja vahid kuidas inimesed kingi ostavad. Algul muidugi vaatasin, et saslõkk 6.50, no ok, polegi kõige hullem, kui tellimiseks läks siis eraldi salat, eraldi kaste ja eraldi kartulid juurde. No kes see sööb seda kuiva liha seal? Meenub kunagi Viljandis ostsin burksi bussijaama putkast ja coca anti lahtises topsis, kaas ja kõrs olid eraldi hinnaga.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #355
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Nojah, muidugi miljöö eest peab maksma, aga kui lähed mingi kaubanduskeskuse söögikohta ja sasliku eest küsitakse 10€, siis ei tundu aus. Sööd ja vahid kuidas inimesed kingi ostavad. Algul muidugi vaatasin, et saslõkk 6.50, no ok, polegi kõige hullem, kui tellimiseks läks siis eraldi salat, eraldi kaste ja eraldi kartulid juurde. No kes see sööb seda kuiva liha seal? Meenub kunagi Viljandis ostsin burksi bussijaama putkast ja coca anti lahtises topsis, kaas ja kõrs olid eraldi hinnaga.
                      lol :d

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #356
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        std hind 10e sasloki puhul imo eriti kui veel värskelt tehakse elaval tulel vms .. tartus sama teema et mingi 7e on liha ja siis kastmed+kartulid+salatid maksavad eraldi

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #357
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Ma olen tavaliselt käinud Tigrani šašlõkibaaris või Löwenruh restoranis, kus on 6.80 kokku sama asi, atmosfäär teine, tõesti tundus kahepeale viiekas rohkem maksta ja shoppavaid inimesi vahtida jama.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #358
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            tänapäev on isegi seda nö vena aja "oldscool" sasloki nii keeruline imo saada .. kuskil söögikohad suht voimautu

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #359
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              std hind 10e sasloki puhul imo eriti kui veel värskelt tehakse elaval tulel vms .. tartus sama teema et mingi 7e on liha ja siis kastmed+kartulid+salatid maksavad eraldi
                              Lol. Pokkerimängijale võib suht standard tunduda jah, aga reaalsuses teevad nt miinimumpalgal olevad inimesed €10 jaoks pea päev otsa tööd - seega suht absurdne hind imo.

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #360
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                10 euri on tavalise koha kohta kallis, osmanis sain kanasaslõki 6,50'ga. see on ka minu arvates tava pubi stiilis kohtade mõistlik hinnalagi.

                                Comment

                                Working...