Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oohoh
    Grinder
    • Oct 2009
    • 547

    #361
    Re: Lemmik söögikohad.

    käisin eile faetonis, mgini aserite värk on, meeldivalt üllatunud, 7.5€ eest küll sellist portsu kanašaslõkki kartuli jms salati värgiga pole küll varem saanud kuskilt, maitses ka hää

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #362
      Re: Lemmik söögikohad.

      No ju siis see kesklinna šašlõkikoht ei olegi mõeldud kontingendile, kes €10 eest päev läbi tööd teevad ja kuidagi lamp on panna seda võrdlusesse, et wtf mis hinnad, tavainimesed ei saa seda lubada. Miks see restoraniomanikku peaks kõigutama kui nõudlust on. Kapitslism at its finest. Tema maksab samamoodi mitu x kõrgemat renti per m2 kui näiteks osmani omanik. Lisaks veel inimesed, kelle arust on 5€ rohkem maksta way parem kui 30min osmanisse sõita ja aknast välja vaadata ja selle peale lõpuks 1h kulutada, mida saaks hoopis otstarbekamalt kasutada (veeta aega naisega, lastega, töö, trenni, ükskõik mille peale) ning inimesed, kelle €h on way kõrgem sellest hinnavahest. Terve interneti saab täis kirjutada põhjustest, mis määrab selle hinna. 10€ pole isegi nii hull. 2 lehte tagasi rääkis winnie kohast, mis küsib 50€ kartulipudru ja liha eest.
      Last edited by KristjanLaas; 22.09.12, 14:29.

      Comment

      • tiigrikutsu
        Grinder
        • Oct 2011
        • 522

        #363
        Re: Lemmik söögikohad.

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        tänapäev on isegi seda nö vena aja "oldscool" sasloki nii keeruline imo saada .. kuskil söögikohad suht voimautu
        Tartus kähkukas saab sasslõki mingi 3-4 euriga + kartulid mingi .70-1e, salat jms peaks kaasas olema sellega. Paar korda söönud ja ei kurda. Selliseks lõunasöögiks täitsa kõlbab, romantilist miljööd ja peenet õhtusööki veiniga muidugi otsima minna ei ole mõtet.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #364
          Re: Lemmik söögikohad.

          Ma hakkasingi rääkima sellest, kas peaks eeldama mingit hinnataset juba söögikohta sisse astudes. Minupärast olgu ta kasvõi 25€, kui mul on merevaade, vaikne muusika või midaiganes. Kui ma lähen Järve Keskusesse, siis ma eeldaks saada süüa normaalse lõuna hinnaga, mitte mingi tippkoka boonusega. Roccalmares käin kah vahest hiinakas söömas, lõuna on 3.50€, hiljem veits kallim, kõik paigas kaubanduskeskuse kohta.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #365
            Re: Lemmik söögikohad.

            imo see eesti ongi yli retarded .. võrreldes muu euroopa hindadega on ikka müstika .. okei alkohol/tubakas/väljas söömine on tõesti kallim mujal eu riikides, kuid fcking tavalised toiduained on sama hinnaga või isegi odavamad kuigi palga erinevus on migni 5x+ .. ansip ilmselgelt kõiges süüdi

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #366
              Re: Lemmik söögikohad.

              Pigem on Eestis toiduainete hinnad kallid võrreldes teiste riikidega, sellepärast, et turg suhteliselt väike ja äratasuvuse nimel pole mõtet müüa lihtsalt odavamalt

              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #367
                Re: Lemmik söögikohad.

                Käsisin Mandarinis, Endla tn, mõtlesin et teen kiire päevaprae. Tellisin kiirelt ära, siis 10 minutit ootasin, vaatasin et minu seljataga olevatele inimestele ka juba päevapraed viidud. Siis lõpuks mingi tsikk kes ei viicinud kaastöölistega enam laterdada pani mu prae valmis (mis oli koguaeg valmis ja ootas anumatest tõstmist!) ja tõi lauda. Muidugi unustas ta tellitud joogi toomata (no kes 10 minutit ikka seda meeles peab).
                See oli jätkuks eelmisel nädalal tellitud teravale toidule, kui sain magusat kanamöga hoopis vastu. Töötajad on venelased, kes eelistavad venekeelseid kliente ja tellimustest aru ei saa. Meenub käik tundmatusse juuksurisse, kus vene daam tegi kõik täpselt vastupidi mis ma palusin.

                Viimane kord lähen Mandarini, pole venelaste vihkaja, aga kui aru ei saa võiks vene keeles küsida ja inimlikult teenindada.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #368
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  meh, just käisin seal (võtsin riisinuudlid erineva liha ja tšili ja küüslauguga), 3 minutit ja sain toidu kätte ja päris hea oli. rääkisin eesti keeles ka
                  nüüd just (25 mintsa hiljem :D) käisin jälle, tellisin eesti keeles, 5 minutit ja sain kaks toitu kätte. toit jällegi hea, aint kaste võiks olla :P
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #369
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Ise elan pm Mandarini kõrval. Ja käinud seal ikka väga mitmeid kordi. Aga kohapeal pole juba aastaid söönud. Pole küll kunagi suhtlemisega eesti keeles probleeme olnud. Ja alati on isegi kontrollimata kõik toidud õiged olnud.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #370
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      ma elan ka siin kõrval a jube nahhaalselt pandi, never!

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #371
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        ma elan ka siin kõrval a jube nahhaalselt pandi, never!
                        kahju siis .....

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #372
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Paha saab paraja palga...

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #373
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Käsisin Mandarinis, Endla tn, mõtlesin et teen kiire päevaprae. Tellisin kiirelt ära, siis 10 minutit ootasin, vaatasin et minu seljataga olevatele inimestele ka juba päevapraed viidud. Siis lõpuks mingi tsikk kes ei viicinud kaastöölistega enam laterdada pani mu prae valmis (mis oli koguaeg valmis ja ootas anumatest tõstmist!) ja tõi lauda. Muidugi unustas ta tellitud joogi toomata (no kes 10 minutit ikka seda meeles peab).
                            See oli jätkuks eelmisel nädalal tellitud teravale toidule, kui sain magusat kanamöga hoopis vastu. Töötajad on venelased, kes eelistavad venekeelseid kliente ja tellimustest aru ei saa.
                            +1, täiesti retarded kaader seal. Ka mulle toodi suvel vale roog lauda ja kui küsima läksin selle kohta, siis saadeti viisakalt perse :)

                            Comment

                            • raaids
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 606

                              #374
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                              Käsisin Mandarinis, Endla tn, mõtlesin et teen kiire päevaprae. Tellisin kiirelt ära, siis 10 minutit ootasin, vaatasin et minu seljataga olevatele inimestele ka juba päevapraed viidud. Siis lõpuks mingi tsikk kes ei viicinud kaastöölistega enam laterdada pani mu prae valmis (mis oli koguaeg valmis ja ootas anumatest tõstmist!) ja tõi lauda. Muidugi unustas ta tellitud joogi toomata (no kes 10 minutit ikka seda meeles peab).
                              See oli jätkuks eelmisel nädalal tellitud teravale toidule, kui sain magusat kanamöga hoopis vastu. Töötajad on venelased, kes eelistavad venekeelseid kliente ja tellimustest aru ei saa. Meenub käik tundmatusse juuksurisse, kus vene daam tegi kõik täpselt vastupidi mis ma palusin.

                              Viimane kord lähen Mandarini, pole venelaste vihkaja, aga kui aru ei saa võiks vene keeles küsida ja inimlikult teenindada.
                              Ma ei taha selle koha lähedalegi minna kuna siuke rõve õli vms hais kogu aeg ümberringi ja sees

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #375
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                ei roni ka sinna, seal on mitu korda puhtusega mingid jamad olnud. kliendid on mingi nakkuse saanud ja värki.

                                Comment

                                Working...