Re: Lemmik söögikohad.
Nõudlus on päris räige sellele kohale. Eile läksin 8 ajal sinna. Ei saanud tellida, sest kõik tellimused olid juba 10ks täis. Täna sama teema.
Algselt postitas Tuul
Vaata postitust
TC
Comment