Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #211
    Re: Lemmik söögikohad.

    Nõudlus on päris räige sellele kohale. Eile läksin 8 ajal sinna. Ei saanud tellida, sest kõik tellimused olid juba 10ks täis. Täna sama teema.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #212
      Re: Lemmik söögikohad.

      ma rääkisin nad pehmeks ja kell 10 järgi minnes teevad mulle midagi valmis.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #213
        Re: Lemmik söögikohad.

        Tartust tulevad viimasel ajal ainult head uudised. Esiteks liharestoran ja nüüd tuleb Eesti Restorani asemele (Barclay hotell) kalarestoran. Avatakse novembri alguses. Kõik pidavat värske olema ehk otse akvaariumist.

        Comment

        • widescreen
          Grinder
          • Dec 2010
          • 579

          #214
          Re: Lemmik söögikohad.

          Olen siis üle pika aja pärnus jälle ja mind ootas väga meeldiv uus söögi koht pärnu kesklinnas- Sweet Rosie Irish Pub . ( vb on ainult minu jaoks uus).
          Olen mõned korrad käinud seal ja siiani on väga superlux koht. Suurtes kogustes head sööki!!

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #215
            Re: Lemmik söögikohad.

            Praegu istun Solarise Lidos ja siinsed erinevad kanafileed ning täidistega pannkoogid on ikka vägagi maitsvad, samas korralik portsjon läks kokku ~8€ ka. Peale Vapiano tundubki vist siinkandis üks mõistlikumaid kohti olevat, aga sample eriti väga suur pole ka söögikohtade suhtes.

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #216
              Re: Lemmik söögikohad.

              Ärge Solarises jumala eest sinna uude Itaalia kohta minge (Francesco Totti vms). Konkurentsitult kõige halvem koht linnas. Endine Gianni seltskond on kuudiku püsti ajanud. Muuhulgas:
              - Teenindus on väga pingutatud ja veider. Midagi soovitada ei osata ja coca pudelit näidatakse enne välja valamist nagu veinipudelit. Veega samamoodi.
              - Kõige odavam vesi on €5.
              - Praed on €35 - €135. Selle eest on vaid tükk liha. Kui kartuli juurde võtad, siis on sul tükk kuiva liha ja kuivad kartulid. Mitte mingit garneeringut ei ole.
              - Salatid on ca €25, pastad vist umbes sama.

              Sõime sõbraga carpacciot, salatit, pastat ja steiki. Neist carpaccio sai söödud, ülejäänu jäi 2/3 järgi. Lihtsalt halb oli. Isegi caesari salat oli halb.

              Kogu selle aja puhus meile mõnusalt tuult, sest väljas mingid kollid panid tellinguid kokku välisukse juures ja uksed käisid kinni-lahti kõik see tund aega. Ühelgi ettekandjal ei tulnud pähe minna ütlema, et "kaduge kaugemale, me müüme siin 5-eurost vett". Arvestades, et tegu on ühe kõige kallima restoraniga linnas, siis ikka epic fail.

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #217
                Re: Lemmik söögikohad.

                Sellise nimega kohas siuksed hinnad, ulme

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #218
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  Ärge Solarises jumala eest sinna uude Itaalia kohta minge (Francesco Totti vms). Konkurentsitult kõige halvem koht linnas. Endine Gianni seltskond on kuudiku püsti ajanud. Muuhulgas:
                  - Teenindus on väga pingutatud ja veider. Midagi soovitada ei osata ja coca pudelit näidatakse enne välja valamist nagu veinipudelit. Veega samamoodi.
                  - Kõige odavam vesi on €5.
                  - Praed on €35 - €135. Selle eest on vaid tükk liha. Kui kartuli juurde võtad, siis on sul tükk kuiva liha ja kuivad kartulid. Mitte mingit garneeringut ei ole.
                  - Salatid on ca €25, pastad vist umbes sama.

                  Sõime sõbraga carpacciot, salatit, pastat ja steiki. Neist carpaccio sai söödud, ülejäänu jäi 2/3 järgi. Lihtsalt halb oli. Isegi caesari salat oli halb.

                  Kogu selle aja puhus meile mõnusalt tuult, sest väljas mingid kollid panid tellinguid kokku välisukse juures ja uksed käisid kinni-lahti kõik see tund aega. Ühelgi ettekandjal ei tulnud pähe minna ütlema, et "kaduge kaugemale, me müüme siin 5-eurost vett". Arvestades, et tegu on ühe kõige kallima restoraniga linnas, siis ikka epic fail.
                  rofl, kuidas niimoodi failida saab kui varasem kogemus tipprestos olemas?

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #219
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    näitamise all mõtlesid degusteerimist?

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #220
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Ei, päris degusteerima ei pidanud cocat. Aga tuldi peenelt ja näidati pudel ette. Umbes nagu, et kas on ikka õige aastakäik jne. Me pidime kõvasti pingutama, et mitte naerda.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #221
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                        Ärge Solarises jumala eest sinna uude Itaalia kohta minge (Francesco Totti vms). Konkurentsitult kõige halvem koht linnas. Endine Gianni seltskond on kuudiku püsti ajanud. Muuhulgas:
                        - Teenindus on väga pingutatud ja veider. Midagi soovitada ei osata ja coca pudelit näidatakse enne välja valamist nagu veinipudelit. Veega samamoodi.
                        - Kõige odavam vesi on €5.
                        - Praed on €35 - €135. Selle eest on vaid tükk liha. Kui kartuli juurde võtad, siis on sul tükk kuiva liha ja kuivad kartulid. Mitte mingit garneeringut ei ole.
                        - Salatid on ca €25, pastad vist umbes sama.

                        Sõime sõbraga carpacciot, salatit, pastat ja steiki. Neist carpaccio sai söödud, ülejäänu jäi 2/3 järgi. Lihtsalt halb oli. Isegi caesari salat oli halb.

                        Kogu selle aja puhus meile mõnusalt tuult, sest väljas mingid kollid panid tellinguid kokku välisukse juures ja uksed käisid kinni-lahti kõik see tund aega. Ühelgi ettekandjal ei tulnud pähe minna ütlema, et "kaduge kaugemale, me müüme siin 5-eurost vett". Arvestades, et tegu on ühe kõige kallima restoraniga linnas, siis ikka epic fail.
                        Käisin korra. Lootsin saada head Itaalia foody...mother of god, see oli Tartu Volga x3000.....Seal oli võimalik 4 erinevat steiki saada alates 35€. Kallim neist oli imo 125€ vms....:D:D:D

                        Liha polnud mitte midagi erilist. Süüa seal ei saa, küll aga saad kallist ja huvitavat menüüd vaadata.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #222
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          pidin täna järjekordselt pettuma kristiina chopsticksis :(, ülemiste oma on ikka parem
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #223
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            ei tea kas siin on olnud juba, aga tartus uus koht Kebab Pizza. Pizza ei olnud nagu suurem asi väga(maitse oli enamvähem, aga kraami oli vähe peal), lebabi rull on suuruselt normaalne, aga see jahu maitse käib nii rõvedalt üle, aga kebabi praad friikatega, sektorkartulitega vms on imo väga hea. See kebabiliha on seal see, mis teeb asja maitsvaks, liha on parem kui city kebabis imo.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #224
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Keegi seal paar kolm kuud tagasi uues kebabi kiirtoidukas on käinud ? See, mis kaubamaja vastas asub. Seal, kus trollid peatuvad.

                              Comment

                              • MTTSNG
                                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                                • Sep 2011
                                • 621

                                #225
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Tartus elanud nüüdseks paar kuud, pole veel eriti paljudes kohtades käinud, aga annan oma hinnangu, mis mille kohta meenub.

                                Sirka - Sai käidud täna viimati. 2.30 € korralik praad, friikad + salat + kotlett. Kui pole aega kuskil oodata ja kiirelt vaja kõht täis saada siis see koht on nuts.
                                Fasters - Jääb Sirkale IMO kõvasti alla, ei ole nii head toidud. + on see, et paar päris ilusat naist tööl seal.
                                Fasteri taga kohe, veel üks burksiputka. City oli ehk? Igastahes seal käidud 2 korda ja enam ei lähe. Mõlemad korrad ostetud burksid olid külmad ja
                                Annelinna kanali ääres olev putka. Kunagi sai tuldud kasinnist täispeaga ja võetud burks. 5-6 õlli all ja see burks ei kõlbanud süüa.
                                Järgmine päev sai rannas vedeletud ja otsustasin prae osta. Praad ülesoolatud ja ei olnud võimalik süüa seda. Alati kui sealt mööda liigun kellegiga küsin, et mis arvad sellest kohast ja kõik vastused on seni, et nii paska kiirtoidukohta ei tea.

                                Nüüd teisse kategooriasse:
                                La Dolce Vita - 2 korda käinud, mõlemad korrad läinud täiesti söömata ja tellinud mingi pasta endale, mis oli ca 7 €. Maitse ülihea, teenindus veidike aeglane ja kogus nii suur, et ei jõudnud ära süüa. Koht ise väga hubane.
                                Atlantis resto - Kuna kodulähedal, siis seal kõige rohkem käinud. Enamasti päevapraadi söömas, mis on 5 €. Kogus üpriski väike
                                ja toidu maitse midagi erilist ei ole. Teenindus hea ja kiire.
                                Kuusteist kannu - Aeglane teenindus ja mitte eriti ilus koht, aga jällegi viieka eest sai vinge snitsliprae, mis maitses ülihästi ja kogus korralik.
                                Taskus all olev Pizzakoht - Teenindus 0, söögi kogus väike, maitse pask. Neverever :)
                                Kunagi käisin Reede selles hiinakas, tsingplekpan, võimisiganes ka, aga kui öeldi, et 2h läheks toiduga, tõmbasin kohe nahhui.
                                Volgas käinud, söönud seal, aga kastispeaga, muud ei mäleta, et ilus koht.

                                Comment

                                Working...