*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #256
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Ma suitsetasin kanepit üks kord, päris vinge oli.(loe: cool story, bro).

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #257
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas con Vaata postitust
      +1

      qbjohni msn levitab tripperit, tegin formati. mälupulka ei tunnistanud, restore poindid kustusid, windows installer ei toiminud jne. kõik failid läksid.

      eestikeelne viirus, keset teksti tuli
      "vaata seda pilti"
      *link*
      Keegi PM on viimasel ajal saanud? A la lisa mind msn vms?

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #258
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Mul on need kõik olemas, aga ma ei oska neid kuhugi panna, kui keegi annaks mingi kerge koha kuhu kiirelt üles laadida, siis võin abiks olla teile

        Comment

        • JaanusX
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2010
          • 392

          #259
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Loodan et saate mis tahate...
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          ah ja see veel et
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by JaanusX; 07.04.11, 15:46.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #260
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas con Vaata postitust
            +1

            qbjohni msn levitab tripperit, tegin formati. mälupulka ei tunnistanud, restore poindid kustusid, windows installer ei toiminud jne. kõik failid läksid.

            eestikeelne viirus, keset teksti tuli
            "vaata seda pilti"
            *link*
            Yep,nyyd peaks vist korras olema arvuti.
            Aga muidu jah,ise klikkisin ka msnis lingi peale ja tuli see viirus insta sisse.

            Ei tundunud kuidagi kahtlane kui isa msnis ütleb,et "vaata seda pilti" ja annab lingi :D.Kuigi tegelt viirus.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #261
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Keegi PM on viimasel ajal saanud? A la lisa mind msn vms?
              selline pm tuleb siis PMige mõnda värvilist nime. mulle paar kuud tagasi mingi tundmatu saatis "vahetame raha" PM'e tühjast kohast, olin mingi 20postiga siis veel.
              /vahepeal üks suurem tüdruk saatis msnis "lose 20lbs in 2weeks with diet pills" *link*
              kohe ei pannudki pilti kokku:D
              Last edited by con; 07.04.11, 04:51.

              Comment

              • armand0
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 358

                #262
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas con Vaata postitust
                selline pm tuleb siis PMige mõnda värvilist nime. mulle paar kuud tagasi mingi tundmatu saatis "vahetame raha" PM'e tühjast kohast, olin mingi 20postiga siis veel.
                /vahepeal üks suurem tüdruk saatis msnis "lose 20lbs in 2weeks with diet pills" *link*
                kohe ei pannudki pilti kokku:D

                Vandalar see olin mina ja mul oli paar pokerivälist küsimust.( aga see oli vaid sulle )

                Comment

                • Mr.Aria
                  Julm Donk
                  • Apr 2011
                  • 44

                  #263
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Kas keegi teab mis põhjustab nö poolikut nägemist ja mis aitaks kiiresti. Krt ei oskagi täpselt seletada mis toimub a ühel hetkel tekivad lihtsalt kohad kus hiirt ja pooli nuppe ei näe, rääkimata beti suurustest. Teab keegi sellest midagi? Krt halb aeg, boonuse lahti mängimiseks 2 päeva jäänud

                  Comment

                  • Mr.Aria
                    Julm Donk
                    • Apr 2011
                    • 44

                    #264
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Mr.Aria Vaata postitust
                    Kas keegi teab mis põhjustab nö poolikut nägemist ja mis aitaks kiiresti. Krt ei oskagi täpselt seletada mis toimub a ühel hetkel tekivad lihtsalt kohad kus hiirt ja pooli nuppe ei näe, rääkimata beti suurustest. Teab keegi sellest midagi? Krt halb aeg, boonuse lahti mängimiseks 2 päeva jäänud
                    Ok, nüüd ajab veel iiveldama kah ja huuled surisevad... krt surema hakkan w? :D

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #265
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Googelda sümptomeid ja helista ka perearstile.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #266
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Googelda sümptomeid ja helista ka perearstile.
                        vanasti oli ikka dr. Aivalus, nüüd siis dr. Googel...
                        Helista ikka perearstile, las tema googeldab.

                        Comment

                        • Mr.Aria
                          Julm Donk
                          • Apr 2011
                          • 44

                          #267
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Googelda sümptomeid ja helista ka perearstile.
                          Perearstile helistamine kukub välja ja kui panen googlisse poolik nägemine, siis on kõigil kõik asjad poolikud peale nägemise

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #268
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Proovi siis arvutile restart teha, äkki see aitab ?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #269
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Kui haigekassat või midagi ei ole, siis selleks on tavaliselt esmaabi koht olemas haiglates, lendad kohale maksad mingi 75 eeki ja valetad midagi kokku hullemaks, tehakse analyysid värgid vähemalt saad teada mis viga on.

                              Pärnus jube vinge see värk, näiteks nv või ei viitsi perearstijuurte minna, siis lendad sinna seal tehakse kohapeal kõik vajalikud analyysid värgid.

                              Comment

                              • Mr.Aria
                                Julm Donk
                                • Apr 2011
                                • 44

                                #270
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                                Proovi siis arvutile restart teha, äkki see aitab ?
                                Äkki tekitas $2 poti kaotus hoopis ärevust? Vale foorum jh tegelikult selliseks aruteluks... nvm

                                Comment

                                Working...