Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
"Mõtlematu tegu - mitte mingil juhul ei tohi rooli lubada last, kellel puudub juhtimisõigus ja -kogemus.
vs.
ega see tänapäeva ülevindikeeratud ühiskond pole ka mingi asi.
Vanasti kui ise olin poisike, töllerdasin palgapäeviti kogu aeg kolhoosi töökoja juures - äkki võttis mõni autojuht või traktorist nina täis ja sai talle teenust pakkuda. Mees koju sõidutada. Mõni kord tuli 2-3 korda kolme-neljakilomeetriseid otsi silgata selle nimel et rooli pääseda. Sai proovida erinevaid sõiduriistasid. Vanast linttraktorist T-54 kuni Zil-130ni. Nüüd tegeleb selliste noortega noorsoopolitsei(!!!)
Minule patsutati õlale ja jagati kiitusi. Perenaised pakkusid pirukaid et vindise perepea korralikult ja tervena koju tõin. Oma klassi tüdrukud lehvitasid järele kui suure heinakoormaga Zil-130 ga mööda sõitsin. Olin ka 12-13 vana.
praegu vaadates kuidas politsei pulka hoiab siis on noortele jäänudki soovitus- kui keksu enam mängida ei viitsi ja liivakast huvi ei paku siis jah, kimuge kanepit, andke kellelegi torni või lõhkuge midagi. Midagi normaalset (nagu autoga sõita) teil ju teha ei lasta.
WORD !
"Mõtlematu tegu - mitte mingil juhul ei tohi rooli lubada last, kellel puudub juhtimisõigus ja -kogemus.
vs.
ega see tänapäeva ülevindikeeratud ühiskond pole ka mingi asi.
Vanasti kui ise olin poisike, töllerdasin palgapäeviti kogu aeg kolhoosi töökoja juures - äkki võttis mõni autojuht või traktorist nina täis ja sai talle teenust pakkuda. Mees koju sõidutada. Mõni kord tuli 2-3 korda kolme-neljakilomeetriseid otsi silgata selle nimel et rooli pääseda. Sai proovida erinevaid sõiduriistasid. Vanast linttraktorist T-54 kuni Zil-130ni. Nüüd tegeleb selliste noortega noorsoopolitsei(!!!)
Minule patsutati õlale ja jagati kiitusi. Perenaised pakkusid pirukaid et vindise perepea korralikult ja tervena koju tõin. Oma klassi tüdrukud lehvitasid järele kui suure heinakoormaga Zil-130 ga mööda sõitsin. Olin ka 12-13 vana.
praegu vaadates kuidas politsei pulka hoiab siis on noortele jäänudki soovitus- kui keksu enam mängida ei viitsi ja liivakast huvi ei paku siis jah, kimuge kanepit, andke kellelegi torni või lõhkuge midagi. Midagi normaalset (nagu autoga sõita) teil ju teha ei lasta.
WORD !


Comment