*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr.Aria
    Julm Donk
    • Apr 2011
    • 44

    #286
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Eaga sa Sass ei ole, Aria?
    Sain sellise PM kah Ei ole sass

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #287
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Igal uuel kasutajal lasub see kahtlus

      Comment

      • mikk2468
        Vana Tegija
        • Nov 2009
        • 1039

        #288
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Lambist mitmendat päeva helistab mingi veider välismaa number +442033285996, nii palju kui netist leidsin, on see betfair ja mingi kasiinovärk, ei ole viitsinud rääkida nendega + eriti kahtlane, et ma pole betfairiga mitte kuidagi seotud, pole kunagi seal mänginud ega midagi teinud. Keegi teine pole sellelt numbrilt kõnet saanud?

        Comment

        • Mr.Aria
          Julm Donk
          • Apr 2011
          • 44

          #289
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Keegi lasti jälle üle ilmselt jah? Eem, mul roll olemas (Minu PokkeriBlogi) ja loodetavasti see kuu veel steiki ei vaja Kuigi tuleb tunnistada, et igaks juhuks lootsin mõned tuttavad leida

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #290
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
            Lambist mitmendat päeva helistab mingi veider välismaa number +442033285996, nii palju kui netist leidsin, on see betfair ja mingi kasiinovärk, ei ole viitsinud rääkida nendega + eriti kahtlane, et ma pole betfairiga mitte kuidagi seotud, pole kunagi seal mänginud ega midagi teinud. Keegi teine pole sellelt numbrilt kõnet saanud?
            Ilmselgelt tahavad sulle Betfair Live VIP paketti pakkuda aga sina krt ei võta vastu

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #291
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
              Lambist mitmendat päeva helistab mingi veider välismaa number +442033285996, nii palju kui netist leidsin, on see betfair ja mingi kasiinovärk, ei ole viitsinud rääkida nendega + eriti kahtlane, et ma pole betfairiga mitte kuidagi seotud, pole kunagi seal mänginud ega midagi teinud. Keegi teine pole sellelt numbrilt kõnet saanud?

              see on inglismaa suunakood.
              eelmine kevad, kui betfair live paketi võitsin, siis nad helistasid mlle, soovisid õnne jne. Alguses oli mul ka, et wtf...mõtlesin et see mingi nigeeria-träp-kõne vms :D

              Aga kui sa ei saanud Betfairi paketti, siis no ma ei tea, mõtle mis sa hiljuti teinud oled ala tellinud inglismaalt kaupa, mänginud inglise pokkeritoas 888.com vms

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #292
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                tahaks bettimist proovida, mis bettimis saiti soovitate?

                tahaks soodsaid koenfe ja head depo boonust, ning mitte päris urka saiti

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #293
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  tahaks bettimist proovida, mis bettimis saiti soovitate?

                  tahaks soodsaid koenfe ja head depo boonust, ning mitte päris urka saiti
                  betfair.com ftw. depo boonuste kohta ei oska öelda, aga paremaid koefitsente ei leia sa kusagilt.

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #294
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    Kõige veidram ongi, pole peale full tildi kuskil mänginud lähiajal ega midagi inglismaalt tellinud. Nii, et ei kujuta ette kustkohast nad minu numbri veel said, suht sick värk ikka.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #295
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Ma kunagi võtsin kahtlaselt numbrilt kõne vastu ja zen-i kõne kaart jooksis insta tühjaks.Joppas,et liitumine polnud.Kuradi 200 eeki minut?No idea

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #296
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                        Kõige veidram ongi, pole peale full tildi kuskil mänginud lähiajal ega midagi inglismaalt tellinud. Nii, et ei kujuta ette kustkohast nad minu numbri veel said, suht sick värk ikka.
                        vastu ikka ei võtaks jah

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #297
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas vennike Vaata postitust
                          betfair.com ftw. depo boonuste kohta ei oska öelda, aga paremaid koefitsente ei leia sa kusagilt.
                          vaatasin http://www.bet365.com/ .. tundus ka soliidne..koenfid head ja boonus ka 100 euri

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #298
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            vaatan uusi PADi osasid ja no ffs, ma ei saa, see anette oberstad on lihtsalt nii kole ja rõve, eriti kui tal prill ees....ffs, öööäääääkkkkkk

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #299
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              No siis pead küll ruttu oksendama minema!!!!

                              Comment

                              • Arcticman
                                FPP Pro
                                • Apr 2009
                                • 208

                                #300
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                veerpalu dopingust @etv

                                Comment

                                Working...