Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Kui soft installitud ja ei hakka tööle siis esmasel kasutamisel tee masinale restart. Kui oled enne kasutanud ja ei tööta brauseris siis brauserile restart. Kui ikka ei tööta, siis proovi muud brauserit (näiteks enne proovisid mozillaga, siis nüüd kasuta IE-d). Kõige lollikindlam on alati restartida. :)
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
TC
.
Comment