Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
Aso ja millal oled näinud kedagi sõitmas ATVga maanteel ntx Tartust Peipsi äärde? See pigem offroadi jaoks puhtalt mõeldud... aga noh jah maitse asi...
Algselt postitas kardaanirist
Vaata postitust
Comment