*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #151
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    17.00 h: Priit Brikker, 9ª posición, 6.550 €

    Se forma un bote monstruoso. Abre Priit Brikker y Daniel Gómez pone la tercera ganando la posición. El jugador estonio paga y vemos el flop: J♣ 8♣ 9♥. Priit cede la iniciativa y Gómez pone el listón en 185.000 puntos. Eso es mucho, pero Priit empuja la caja. Instacall. Gómez tenía A♣ A♠, Brikker Q♦ Q♣. Un 4♦ en el turn y un 6♦ en el river ponen punto final a la gran trayectoria de este jugador en el Estrellas Poker Tour de Málaga. Con este bote Daniel se ha puesto líder.


    gg, Priit
    See moodustab monster pot. Priit Avab Brikke ja Daniel Gomez paneb võitnud kolmanda koha. Eesti mängija maksma ja vaata flop: J ♣ 8 ♣ 9 ♥. Priit Gomez andis algatusel ja seatakse baari 185000 punkti. See on palju, kuid Priit push kasti. Instacall. Gomez oli ♣ ♠ Q ♦ Q ♣ Brikke. 4 ♦ turnis ja 6 ♦ jõel lõpetaks suur ajalugu selle mängija kohta Poker Stars Tour de Málaga. See paat on liider Daniel.

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #152
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Lol google translator teeb imesid

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #153
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        un bote monstruoso kõlab ikka sigalahedalt:D

        Comment

        • bounce
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 865

          #154
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          ownage.

          Last edited by bounce; 04.04.11, 13:30.

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #155
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Issanda loomaaed on suur!


            Uus attempt @ 3.25
            Uskumatu vend :D

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #156
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Wtf, mis asja ta seal alguses üritas :D

              Comment

              • Skyline
                Grinder
                • Dec 2008
                • 510

                #157
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Oi kui mõnus on lõpuks suvekummidega sõita.

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #158
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                  Oi kui mõnus on lõpuks suvekummidega sõita.
                  + 1 mirrion

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #159
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    päris mõnus on kui koguaeg soe on:)

                    Comment

                    • kaval-ants
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 191

                      #160
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                      Oi kui mõnus on lõpuks suvekummidega sõita.
                      + auto näeb suve-velgedega vähemalt poole kenam välja

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #161
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Keegi oskab pilti vectorisse (loodetavasti kirjutasin õigesti) panna? Oleks vaja FC Pokkeriprod logo kiirelt vector formaadis, et saaks särkidele peale panna (särgid juba printimises). Logo siin:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #162
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Kas siit kellelgi on LHV Pensionifond XL ja oskab sellest lähemalt rääkida?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #163
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Keegi oskab pilti vectorisse (loodetavasti kirjutasin õigesti) panna? Oleks vaja FC Pokkeriprod logo kiirelt vector formaadis, et saaks särkidele peale panna (särgid juba printimises). Logo siin:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Räägin ühe tuttavaga, keda hästi tunnen ja kes PokkeriProd.com logo aidanud teha. Teeb kommiraha eest (paarsada eeki) ehk ära.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #164
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              Keegi oskab pilti vectorisse (loodetavasti kirjutasin õigesti) panna? Oleks vaja FC Pokkeriprod logo kiirelt vector formaadis, et saaks särkidele peale panna (särgid juba printimises). Logo siin:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              ma ise ei viitsi uurida aga kiire google?
                              http://www.ehow.com/how_4421430_conv...tor-image.html

                              Comment

                              • Gettofish
                                FPP Pro
                                • Nov 2009
                                • 259

                                #165
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Keegi oskab pilti vectorisse (loodetavasti kirjutasin õigesti) panna? Oleks vaja FC Pokkeriprod logo kiirelt vector formaadis, et saaks särkidele peale panna (särgid juba printimises). Logo siin:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Need valged kohad hallil osal peaksid olema tühjad ehk ilma värvita(mitte valged) nagu ma aru saan?

                                Comment

                                Working...