*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JaanusX
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 392

    #181
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    ATV for the win. tho selle külgkorvi summa eest ei saa midagi ilmselt. ATVl on fun factor 100 ja küllalt praktiline.
    Aso ja millal oled näinud kedagi sõitmas ATVga maanteel ntx Tartust Peipsi äärde? See pigem offroadi jaoks puhtalt mõeldud... aga noh jah maitse asi...

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #182
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
      Aso ja millal oled näinud kedagi sõitmas ATVga maanteel ntx Tartust Peipsi äärde? See pigem offroadi jaoks puhtalt mõeldud... aga noh jah maitse asi...
      kas väitsin, et sellega sõidetakse Tartust Peipsi äärde? samamoodi ei saa sa oma kolmerattalisega näiteks talvel sõita. aga muidugi, eks ta maitse asi ole ning kui kavas pikemaid reise teha, siis obv ei ole ATV selle jaoks. ise lihtsalt eelistan nelja ratta peal sõita kui kahe või kolme peal.

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #183
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        incase kellelgi tekib veel küsimus, et miks te seda savisaart vihkate, täiesti sajebonks seltsimees ju.? See salvestis on super näide sellest, kui värdjas see inimene on.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #184
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          kickass:P
          [youtube]uOzpSWui3No&feature=player_embedded[/youtube]

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #185
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
            incase kellelgi tekib veel küsimus, et miks te seda savisaart vihkate, täiesti sajebonks seltsimees ju.? See salvestis on super näide sellest, kui värdjas see inimene on.
            Küsimus jääb ehk miks vihata ? Kaasa tuleb tunda hoopis inimesele, kes hakkab seniilseks muutuma. Noored naised on vaesekese nii ära kurnanud, et degenereerumine toimub oluliselt kiiremini, kui muidu tema vanuses.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #186
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
              incase kellelgi tekib veel küsimus, et miks te seda savisaart vihkate, täiesti sajebonks seltsimees ju.? See salvestis on super näide sellest, kui värdjas see inimene on.
              Muidu küll jamh,aga antud salvestis oli küll naljakas :D

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #187
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                An architect built himself a castle complete with a moat in Florida (pic).

                Comment

                • Gettofish
                  FPP Pro
                  • Nov 2009
                  • 259

                  #188
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas con Vaata postitust
                  An architect built himself a castle complete with a moat in Florida (pic).
                  http://maps.google.ca/maps?f=q&sourc...03388&t=h&z=19
                  Kui nats välja zoomida siis all vasakul keegi ehitab kahtlase kujuga basseini/järv whatever ja maja.

                  Comment

                  • qjet
                    Grinder
                    • Apr 2009
                    • 806

                    #189
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    mul on FPS peal vist :S. peab kiirelt ennast kokku võtma.

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #190
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
                      3M euriga oleks ma 30min hiljem juba lendamas sajusaartele või kama kaks kuhu.
                      Yee raight sa saad sellega check in'ist või turvakontrollist läbi

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #191
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                        Kui nats välja zoomida siis all vasakul keegi ehitab kahtlase kujuga basseini/järv whatever ja maja.
                        tänu sellel välja zoomimisele avastasin end 2h hiljem miami beachilt 3d majad nˇshit

                        Comment

                        • Kloonike
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 898

                          #192
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Tundub, et google maps on peaaegu sama hea kui google earth juba.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #193
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            kuulge, ega keegi ei ole märganud kuskil müügil USB pulka mis on pudeliavaja kujuga? Kaotasin töökaaslase oma ära ja tahaks talle tagasi osta:-/

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #194
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              kuulge, ega keegi ei ole märganud kuskil müügil USB pulka mis on pudeliavaja kujuga? Kaotasin töökaaslase oma ära ja tahaks talle tagasi osta:-/

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #195
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                jah tore.. pulk ise maksab mingi 15 taala, shiping kaks korda sama palju otsa..

                                Comment

                                Working...