*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #136
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

    So much win:

    http://www.fbi.ee/funki-kuningas-jam...a-pohjamaades/

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #137
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

      woop woop.

      Comment

      • albinar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2010
        • 346

        #138
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ehk peaks seda küsima sinu käest seoses kuupäevaga esimene aprill....
        Ma lootsin et tee jääte ikka uskuma, aga ei :) , peale 1.aprilli ei saagi kedagi enam tillist tõmmata. Esimese hooga vaatasin ka et mis jama on , ei usuks elu sees et keegi sellise raha jättab kuhugi või teiseks et keegi sellise raha politseisse viiks:D. Aga siis nägin kuupäeva:D

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #139
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

          Algselt postitas albinar Vaata postitust
          Ma lootsin et tee jääte ikka uskuma, aga ei :) , peale 1.aprilli ei saagi kedagi enam tillist tõmmata. Esimese hooga vaatasin ka et mis jama on , ei usuks elu sees et keegi sellise raha jättab kuhugi või teiseks et keegi sellise raha politseisse viiks:D. Aga siis nägin kuupäeva:D
          Ma usun, et väga paljud viiksid.
          Natuke liiga suur summa, et asi märkamatuks jääks.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #140
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            Ma usun, et väga paljud viiksid.
            Natuke liiga suur summa, et asi märkamatuks jääks.
            Kuidas eilne Double Deuce läks?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #141
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

              läksin randa hoopis, ei hakanud mängima:(

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #142
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                läksin randa hoopis, ei hakanud mängima:(
                lol smile :D

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #143
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  läksin randa hoopis, ei hakanud mängima:(
                  kuidas naised rannas on?

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #144
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                    Paremad kindlasti mitte kui Eestis, 1/50 on väga hea, aga enamus vanurid.

                    edit: Aga ma ei ole sellisel saarel ka, kus meeletult turiste ja ööelu, seega nooremad inimesed, kes tahavad möllu teha ja pidutseda 24/7 on ilmselt Oahu saarel.
                    Last edited by KristjanLaas; 04.04.11, 08:58.

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #145
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC***Chill leits

                      ROFL, mida kommentaare selle kolme miljoni video all, igaüks kes aru ei saanud, et aprilli nali paneb a la teksti "On idikas, oleks endale jätnud ja elu lõpuni hästi elanud." Krt, ei tea kas nutta või naerda kui tainas keskmine inimene on ikka. See oleks pigem selline summa, mille eest ei ootaks mitte ainult peatselt kinni minemine aga pigem ehk peatselt kabelisse minek.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #146
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC***

                        teadagi, et aprillinali, aga spekuleerides teemal, kas ma viiksin 3milli menti või mitte, siis see sõltub mitmest asjaolust. Kas keegi nägi mind liikumas seal leikoha läheduses, kas rahade seerianumbrid on järjestikkused jms.. ma arvan, et ma võtaks küll selle riski, et jätaks papi endale ja kuskil vaikselt hakkaksin seda tilga kaupa kasutama..

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #147
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          teadagi, et aprillinali, aga spekuleerides teemal, kas ma viiksin 3milli menti või mitte, siis see sõltub mitmest asjaolust. Kas keegi nägi mind liikumas seal leikoha läheduses, kas rahade seerianumbrid on järjestikkused jms.. ma arvan, et ma võtaks küll selle riski, et jätaks papi endale ja kuskil vaikselt hakkaksin seda tilga kaupa kasutama..
                          3MM € on väga suur hulk raha.
                          Hetkel 300 aasta eesti keskmine palk.
                          60 pakki 500stega. Kaalub üle 6.5kg.
                          Tänase päeva seisuga saaksid sa osta 93kg investeerimis kulda.

                          Zero change, et suudad seda vaikselt ära kasutada.

                          Comment

                          • albinar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2010
                            • 346

                            #148
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC***

                            On ju siililegi selge, et kui raha hakkad kiirelt kulutama , saavad teised haisu ninna. Ja eesti inimesed on juba sellised ,et on kadetad iga asja peale , mitte ei tunne rõõmu teise üle.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #149
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC***

                              Mina olen eesti inimene ja ei kadetse iga asja peale.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #150
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas albinar Vaata postitust
                                On ju siililegi selge, et kui raha hakkad kiirelt kulutama , saavad teised haisu ninna. Ja eesti inimesed on juba sellised ,et on kadetad iga asja peale , mitte ei tunne rõõmu teise üle.
                                mul poleks sugugi nii kiire selle raha kulutamisega.. paar aastat ootaks rahulikult enne kui esimese 500se letti lööks.. ja pigem ka lööks siis letti kuskil reisil olles välismaal vms...

                                Comment

                                Working...