*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1396
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    + zillion

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #1397
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Diileriks tahab keegi saada soodsalt? Pokkeri-, mitte narkodiileriks. http://www.soodusklubi.ee/ee/offer/p...imatelt-75-76/

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1398
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Strateegiaküsimus live pokkeri kohta.Antud vastane BTNil ja tundub loose-agressive. Mida üldse teha, mis käega ja milleks? Ma ei suuda mingit range välja mõelda, mitte millekski. Ty.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #1399
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Mina arvutaks välja oddsid parempoolse osa hõõrdeteguri langemise kohta. Sellele panustaks iga ring.

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #1400
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Strateegiaküsimus live pokkeri kohta.Antud vastane BTNil ja tundub loose-agressive. Mida üldse teha, mis käega ja milleks? Ma ei suuda mingit range välja mõelda, mitte millekski. Ty.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            kui muidu on crying call, siis nüüd on drooling call. rangeks any two

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #1401
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Strateegiaküsimus live pokkeri kohta.Antud vastane BTNil ja tundub loose-agressive. Mida üldse teha, mis käega ja milleks? Ma ei suuda mingit range välja mõelda, mitte millekski. Ty.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1402
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas WIN Vaata postitust
                korra proovisin ENAM EI PROOVI.
                BRM tunne kaob ära ütleme nii.
                mingi extra gameflow tasand tuleb, pmst nagu dzuu ütles, aga kuna teised nii ei mõtle lauas siis ikka -ev.
                oleks tore mängida mingi sõpradega 4-5kesi live kus kõik on stõund.
                Mul kivis peaga aeg räigelt muutub. Kui mõtlen, et olen miskit tegevust juba 10-20 minutit teinud aga kui kella vaatan siis 1-2 minutit möödunud. Seepärast ehk ka live game aeglasem tundub?

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #1403
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Mul kivis peaga aeg räigelt muutub. Kui mõtlen, et olen miskit tegevust juba 10-20 minutit teinud aga kui kella vaatan siis 1-2 minutit möödunud. Seepärast ehk ka live game aeglasem tundub?
                  Täpselt sama teema oli endal ajaga just viimane kord kui sai tiritud. Sõbrad mängisid xkasti peal kossu ja ma vaatasin, et koguaeg on esimene veeranaeg ja mäng üldse edasi ei lähe, skoor oli ka sama. Arvasin, et läinud mööda juba 4-5 mintsa, tegelt oli mingi 4-5 sekki :D

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #1404
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Strateegiaküsimus live pokkeri kohta.Antud vastane BTNil ja tundub loose-agressive. Mida üldse teha, mis käega ja milleks? Ma ei suuda mingit range välja mõelda, mitte millekski. Ty.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Ei tea kas lehti ka vaadati üldse seal lauas, või tõesti any2 mängiti kaasa :D

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #1405
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      tegin eile mingi 3k käelise sessi öösel nl50st, arvasin et mingi suht be peaks olema, siis vaatasin sessi graphi -4bi ja 1bi üle ev :D

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #1406
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        Strateegiaküsimus live pokkeri kohta.Antud vastane BTNil ja tundub loose-agressive. Mida üldse teha, mis käega ja milleks? Ma ei suuda mingit range välja mõelda, mitte millekski. Ty.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        kes see on? :D

                        Sara Underwood? ehk Sara noUnderwear
                        Last edited by Char; 23.03.11, 11:40.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #1407
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Keegi teab, kuna USD uuesti tõusma võiks hakata? Praegu paneb aind allamäge..

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #1408
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                            Keegi teab, kuna USD uuesti tõusma võiks hakata? Praegu paneb aind allamäge..
                            Soros

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #1409
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              ah ei ole mulle phtoshopi annet antud:D

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #1410
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                                Soros
                                Kuidas palun?

                                Comment

                                Working...