*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1366
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    sain lifetime cashis 30k$ piiri ületatud, yay
    Uurisin täna varahommikul HoldemManageri ning avastasin et minu lifetime kasum rahalaudades on ületanud esimest korda 30 000$ piiri. Tõenäo...



    NB! Hea näide sellest, et 1mill käega läheb EV paika...
    Last edited by hotcocacola; 22.03.11, 08:26.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1367
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Kumba soovitate rohkem Bluefire või Cardrunners?

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1368
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
        pastilaa, kuna õppeaeg nii lühike ja sul algteadmised olemas, siis soovitaksin need 2 nädalat pühendada ühe kindla avangu õppimisele. Tee endale selgeks selle kõik võimalikud nüansid ja pisidetailid, millises positsioonis tahad erinevatesse võimalikesse keskmängu olukordadesse jõuda, millistest olukordadest on jämedam ots sinu käes ja millistes mängudes oled ise pigem viiki otsivas rollis. Ja parim treening on iga päev teha mõned välkpartiid, õpid nii kiiresti mõtlema, mis turniiri puhul on väga oluline (et ei laseks endast nõrgemal või võrdsel vastasel oma aega lihtsalt alla taguda). Nõrgema vastase vastu mängides soovitaksin mõnda kinnisemat liini ajada, et laua seis oleks keeruline (tema jaoks keerulisem kui sinu jaoks), nii on tal suurem võimalus viga teha. Tugevama vastase vastu aga pürgi parem avatud laua seisu poole, vaheta võrdsete löömistega kiirelt nuppe välja, nii on tal keerulisem sinu vastu lõppmänguks positsioonilist eelist endale kätte mängida. Sellised õpetussõnad on oma "treenerilt" meeles aastate tagusest ajast, kui veel mängisin ja ka väiksematest turniiridest osa vaikselt võtsin.
        tytyty! glglgl!

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1369
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          vaidleksin astu low-flow'le. kuna sa mängid algajatega, pole sul mingist avangust kasu, kuna avanguid lihtsalt ei tule. soovitan lihtsalt mängida ja vaadata.

          nõrgema vastasega (pmst passive), tuleks just mängida aggressiivselt ja lenda talle peale ja pane matt.
          tugevam vastane võidab sind niikuinii, eriti kergetes seisudes, sest tal on rohkem kogemust. soovitan ka siis peale lennata.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #1370
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Odaga tuleb kõrva lüüa, muu on boonus ja tuleb iseenesest.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #1371
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              nõrgema vastasega (pmst passive), tuleks just mängida aggressiivselt ja lenda talle peale ja pane matt.
              loe: mina:D

              Comment

              • suitsutihane
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 286

                #1372
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***


                lolol see vend istub full tiltis nl25 lauas :D ???

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #1373
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***



                  Olen veidi segaduses, kui palju mul vabu vahendeid peaks olema, ütleme, et eelmine väljamakse oli eelmise kuu viimasel päeval.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1374
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    see mis sul pokkeriprode RB kontole tuleb on su vaba vahend, ehk 256,38$

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #1375
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Selge pilt

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1376
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        sain lifetime cashis 30k$ piiri ületatud, yay
                        Uurisin täna varahommikul HoldemManageri ning avastasin et minu lifetime kasum rahalaudades on ületanud esimest korda 30 000$ piiri. Tõenäo...



                        NB! Hea näide sellest, et 1mill käega läheb EV paika...
                        Level? Sellist asja nagu EV paikajooksmist ei ole olemas.

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #1377
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          ETV2 Entourage atm

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #1378
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Kui kellegil on huvi mõttetööks,siis siin pn paar ül, milles ma abi vajaksin.

                            1. Olgu kotis puude markeerimise värvid - 6 sinist ja 4 punast värvipihustit. Võttes kotist juhuslikult 5 värvi, kui suur on tõenäosus, et seal on 2 sinist värvi.

                            2.Seame idanevusprotsendi 90% kahtluse alla. Idandades 10 seemet, milline on kriitiline seemnete arv, alla mille võime idanevusprotsendi 90% kahtluse alla seada? Eksimise tõenäosus 0,05.

                            1. 9
                            2. 8
                            3. 7
                            4. 6

                            3.Olgu seemnete idanevusprotsent 90%. Idandati 6 seemet. Kui suur on tõenäosus, et idaneb täpselt 5 seemet. Vastus esita 3 kohta koma järgi.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #1379
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              1. Seal ikka mõeldud, et täpselt 2 sinist värvi? (C2;6 + C3;4)/C2;10 = 19/45. Peaks olema nii, vb mingi arvutusviga, tegin peast.

                              Tõenäosusteooria kohta on seal suht head materjali muidu - http://web.zone.ee/veelmaaallar/sisu...d_tenosus.html

                              Comment

                              • albinar
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2010
                                • 346

                                #1380
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Küsimus.
                                Päevikud avatud jälle?! Kui soovin uut teha , ning vana pole siis ei pea sellest kellegile teada andma?

                                Comment

                                Working...