*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1351
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tramm Tallinnas tipptunnil, puupüsti rahvast täis. Noormees surutud kena naisterahva vastu. Ühel hetkel noormees punastab ning kogeleb: "Ee, see ei ole see mis te mõtlete. Meil oli nimelt täna palgapäev ning mul on püksitaskus rulli keeratud kuupalk."
    Näitsik nähvab selle peale: "No muidugi, ja peale peale Vabaduse väljakut pandi teile... palka juurde ?"

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #1352
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      22:10
      Välisilm esitleb Juudi lobi

      Juudi lobi kontrollib Wall Streeti, Hollywoodi filmitööstust, rahvusvahelist meediat ja mis kõige tähtsam, kogu Ameerika välispoliitikat... Juutide mõjuvõimu ja salasepitsustega on seotud palju müüte ning vandenõuteooriaid. Kahtlemata on juudi lobi olemas, kuid see pole ammu enam ühehäälne ega üksnes Iisraeli huvide teenistuses. Pealegi on olukord muutunud. Kui eelmised Valge Maja peremehed kippusid tõepoolest Iisraeli poliitikat tõsisema kriitikata toetama, siis Obama on hakanud ka juudiriigilt suuremat vastutust nõudma.

      @etv , kahju et netist otse vaadata ei saa, pole ligipääsu tv'le hetkel

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1353
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Alarma! Mõni maleguru - mis oleks kõige EFFEKTIIVSEM kiire maleõppevahend. Arvestades seda, et:

        A) kahe nädala pärast sõpradega turniir, kus on enamus minusuguseid tainaid, aga paar suht head venda. mitte maletrenni mehed, aga suht tihedalt mängivad ja õppematerjale omajagu uurinud - suht ebareaalne neid obv alistada, aga päris lolliks ei tahaks jääda.

        B) mina oskan lihtsalt käike, mõningasi avanguid ja kuningas + vanker vs kuningas mati teha vastasele näiteks (success!!).

        Parim pakkumine oleks siis reaalne variant, mil moel ise enda malemängu oskust arendada (treenerit mitte pakkuda). Chessmasteri õppevideosi olen vaadanud ntx veidi, kuid reaalne tunnetus ütleb, et hea oleks mingid videod või mingi proge, kus mängid vs arvuti ja kui iga käigu juures saab mingit tagasisidet mingilmoel vms.

        Ootan huviga. Grandmaster.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1354
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          kõige parem on mängida netis ning siis arvutiga üle vaadata. pmst nagu pokker
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Arcticman
            FPP Pro
            • Apr 2009
            • 208

            #1355
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            kunagi mängisin Garry Kasparov'i chess game'i. Soliidne värk imo, sai läbi neti tuttavaga ka mängida.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #1356
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              kui tahad maleprogramme, siis tasuta omadest peaks parim olema see - http://www.cruxis.com/chess/houdini.htm

              aga sa ei saa suure tõenäosusega mitte midagi aru. gl muidu
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #1357
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Dusty Schmidt (@dustyschmidt) is now following your tweets on Twitter.

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #1358
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Mis hotmaili supporti meili on aadress on?

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #1359
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    google > hotmail support??

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #1360
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      google > hotmail support??
                      o rly
                      aga leia sealt selline aadress, kuhu konkreetne kiri saata. Kõik lingid, mis ma olen leidnud, on sellised, et logi hotmaili sisse ja täida mingi standard form.

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #1361
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        pastilaa, kuna õppeaeg nii lühike ja sul algteadmised olemas, siis soovitaksin need 2 nädalat pühendada ühe kindla avangu õppimisele. Tee endale selgeks selle kõik võimalikud nüansid ja pisidetailid, millises positsioonis tahad erinevatesse võimalikesse keskmängu olukordadesse jõuda, millistest olukordadest on jämedam ots sinu käes ja millistes mängudes oled ise pigem viiki otsivas rollis. Ja parim treening on iga päev teha mõned välkpartiid, õpid nii kiiresti mõtlema, mis turniiri puhul on väga oluline (et ei laseks endast nõrgemal või võrdsel vastasel oma aega lihtsalt alla taguda). Nõrgema vastase vastu mängides soovitaksin mõnda kinnisemat liini ajada, et laua seis oleks keeruline (tema jaoks keerulisem kui sinu jaoks), nii on tal suurem võimalus viga teha. Tugevama vastase vastu aga pürgi parem avatud laua seisu poole, vaheta võrdsete löömistega kiirelt nuppe välja, nii on tal keerulisem sinu vastu lõppmänguks positsioonilist eelist endale kätte mängida. Sellised õpetussõnad on oma "treenerilt" meeles aastate tagusest ajast, kui veel mängisin ja ka väiksematest turniiridest osa vaikselt võtsin.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #1362
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                          o rly
                          aga leia sealt selline aadress, kuhu konkreetne kiri saata. Kõik lingid, mis ma olen leidnud, on sellised, et logi hotmaili sisse ja täida mingi standard form.
                          järelikult ei olegi neil e-mail aadressi vaid vastavadki läbi täidetud ankeetide.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1363
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            NB!!! Kes omab Cardrunnersi või Bluefire kontot?

                            ehk saate sheerida väikse $$$ eest :). Kirjake PM, lepime summad kokku. Ty!

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #1364
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              huvitav
                              [YOUTUBE]YccsNO1FV64&feature=related[/YOUTUBE]
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1365
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                NB!!! Kes omab Cardrunnersi või Bluefire kontot?

                                ehk saate sheerida väikse $$$ eest :). Kirjake PM, lepime summad kokku. Ty!
                                Ise OO Pro ja pakuti seal ju CR diili, kus eile hakkas promo ning ainult ESTPatrick sai 2000 FPP-d täis. Oi jah....

                                Comment

                                Working...