*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidov
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2009
    • 436

    #1186
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Meie kaitseks võin öelda seda, et need graafikut on vanad. Sten ei ole juba ammu starsis mänginud ja ise ka mitte ja microgamingut kahjuks see graph ei kajasta.

    Kui näiteks NL50st NL100sse liikuv mängija arvab, et regulaarselt NL1000 biitiv mängija ei ole talle piisavalt hea coach siis see on juba iga ühe enda otsustada :)

    Pealegi raha me selle eest ju ei võta :)

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #1187
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Keegi teab mis macrotildi uus kasutaja siin foorumis on?????!!!!

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #1188
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        MagicFriend

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #1189
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas raidov Vaata postitust
          Meie kaitseks võin öelda seda, et need graafikut on vanad. Sten ei ole juba ammu starsis mänginud ja ise ka mitte ja microgamingut kahjuks see graph ei kajasta.

          Kui näiteks NL50st NL100sse liikuv mängija arvab, et regulaarselt NL1000 biitiv mängija ei ole talle piisavalt hea coach siis see on juba iga ühe enda otsustada :)

          Pealegi raha me selle eest ju ei võta :)
          Väga vahva, et selline värk ette võeti, aga kahjuks siin foorumsi enne respekti ei jagata kui väheamlt 5M käsi 2bb winrate suudetakse näidata :(

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #1190
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Kuna Estpatricku opelist porscheni seeria videod tehtud on ?

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #1191
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              ammu

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #1192
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                noo nii. kes olid need, kes tartu tudengi lehele intervjuu andsid ?

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #1193
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                  noo nii. kes olid need, kes tartu tudengi lehele intervjuu andsid ?
                  Mis seal oli?
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #1194
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #1195
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Mulle turgatas just pähe miks tänapäeval unetus võib nii levinud olla. Nimelt tänu elektrile :) Tänapäeval võib inimene ennast 24/7 valgusega varustada ja valgusallikaid on lisaks lampidele veel arvuti ekraan. Nt. öösel ärgates pannes ergu tule põlema on hoopis kergem ärkvel püsida kui hämaras või suisa kottpimedas. Ka piinamistel teatud asutustes kasutatakse erku valgust, et ohver magada ei saaks. Vanasti kui elektrit polnud, siis kaua sa peale päikeseloojangut ikka peeruvalgel vahid :D

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #1196
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Aga kust sa võtad, et tänapäeval on unetus suurem probleem kui nö vanasti?
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1197
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Üsnagi tõenäoliselt nii see on. Eelkõige füüsilise ja mittefüüsilise töö osakaalude muutumise tõttu.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1198
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #1199
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Üsnagi tõenäoliselt nii see on. Eelkõige füüsilise ja mittefüüsilise töö osakaalude muutumise tõttu.
                              Elektrist pidi olema ju. :(

                              Ilmselt see tõesti nii on, aga point on selles, et ei tasu kohe kõike tõe pähe võtta, kui seda tõestatud ei ole.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #1200
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Ja kui öösel kusele vaja minna, siis äge pange tuld põlema, see rikub une ära. Kui arvate, et pimedas potile pihta ei saa, siis kuske vanni :D

                                Comment

                                Working...