*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #1141
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Kust ma leian selle teema kus oli pik nimekiri pokkeri lühenditest and so on. ala LAG- loose agro jne?

    Comment

    • minbetmillionaire
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2010
      • 363

      #1142
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      tra kui leili mind ajavad need kaubanduskeskustes olevad "pakkujad", küll pensioni poisid, siis tele 2 vennad ... lihtsalt kohutav

      kui ma midgai tahaks, siis ma l2heks ka vastavasse kohta ning sõlmiks nendega lepingu or smth, mitte tra et igast uksest sisse minnes lendavad vennad peale ja pakuvad oma paska ..
      ma tavaliselt olen suutnud neid dodgeda, aga eile tuli lhv neiu minupoole, olin valmis juba ära põgenema aga siis ulatas käe ja no mõistus ei lasknud mitte vastu kätt ulatada ja oligi perses. 10 minti noogutasin kaasa ja siis kuidagi ebameeldivalt peale käies suutsin lepingust keelduda lõpuks.

      ja sitasti riidesse panemine ei aita, ma näen välja nagu tolgus aga ikka kakutakse

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1143
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        mmmm vana hea sushi mmmmmmm

        edit: fuck yeah, wasabi FTW!!!

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1144
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Ma ei tea kuidas tänapäeval pangakontorites asi käib aga mõned aastad tagasi oli pensioniteema neile ikka väga südamelähedane. Nö. kodukontori tädi oli mind juba mitmeid kordi masseerinud ja lasin tal ennast lõpuks ära rääkida. Sama päeva õhtul käisin ka teise panga kontoris ja kus seal oli alles pealetükkiv tüüp. Selgitad talle, et kuule ma täna alles tegin ümber aga tema ikka meie ja ainult meie oleme kõige paremad jne.

          Comment

          • WeThePeople
            Vana Tegija
            • Mar 2010
            • 1163

            #1145
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            see kõige parem kui helistatakse ja mõtled et midagi hirmus tõsist on pangas aga siis tädi räägib hoopis pika jutu oma kuradi sambast.

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #1146
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Kust ma leian artikkli kus on mängijate tüübid ja nende kirjeldused LAG;TAG jne ja pokkeri terminite lühendid ja tähendused? anyone? aitäh.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1147
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Kui miski on nii oluline, et seda peab iga hinna eest pähe määrima, siis tasub pähemääritaval ettevaatlik olla.

                Comment

                • HU grinder
                  Vana Tegija
                  • Feb 2010
                  • 1002

                  #1148
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  http://foorum.pokkeriprod.com/showth...light=terminid





                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by HU grinder; 16.03.11, 17:18.

                  Comment

                  • numnuts
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 846

                    #1149
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    aitüma.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #1150
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Oleks veidi kombinatoorikaga abi vaja.
                      Kui suur on tõenäosus üksinda pakist viis kaarti võttes paar, kaks paari, kolmik kokku tõmmata?

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #1151
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        (4!/2!2!)*(48!/3!45!)/(52!/5!47!) - paar [ja teised on analoogsed (ehk siis neljast kaardist kaks ja ülejäänudes kolm, jagada kogu boardide komboga)]

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #1152
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1153
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            mmmm vana hea sushi mmmmmmm

                            edit: fuck yeah, wasabi FTW!!!
                            lõpuks ometi avastasid sushi ...

                            wasabit tõmba ninna ka :)

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #1154
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              [/QUOTE]

                              srys. terve ekraan oli aknaid ja ms word faile täis ja kiirelt oli sõbra jaoks vaja.

                              Comment

                              • HU grinder
                                Vana Tegija
                                • Feb 2010
                                • 1002

                                #1155
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                No problem

                                Comment

                                Working...