*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1156
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    100VPIP fish on liiga palju vist telekast pokkerit vaadanud

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #1157
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Ainult mitte lisaaega! Huhh, kotis.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #1158
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Nice, betfair crashis 20mindiks ja sisse logida ei lasknud. Paljudel veel sama jama. 8 sngd oli lahti millest 3 finaal lauda. :(

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #1159
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Tra, see Angry Birds'i mäng ajab nii tilti. 2 tundi olen ühe leveliga nusserdanud ja ikka ei tee ära.

          On a side note..Reedel UK'sse minek. Kas peaksin selle UK elektrikontaktile vahelemineva jublaka Eestist ära ostma või tasub sealt osta. Vend, kes on varem Uk's käinud oskas rääkida, et neid pidi seal iga nurga peal saama. Mina muretsen pigem aga hinna pärast.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #1160
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            See ei ole väga kallis, pead vist midagi sarnast silmas- http://www.amazon.co.uk/UK-Europe-EU.../dp/B0006OFKNM
            Poes on hind kõrgem vast kuid selline standard värk mõni euro.

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #1161
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              See ei ole väga kallis, pead vist midagi sarnast silmas- http://www.amazon.co.uk/UK-Europe-EU.../dp/B0006OFKNM
              Poes on hind kõrgem vast kuid selline standard värk mõni euro.
              tal vastupidist pigem vaja,

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #1162
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                Seda asja on jah vaja.
                Kas Eestis jäävad ka hinnad sellesse kanti nagu selles Amazoni lingis on? Obv sealt tellima ei saa hakata kuna reede varahommikul on minek juba.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #1163
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Tra, see Angry Birds'i mäng ajab nii tilti. 2 tundi olen ühe leveliga nusserdanud ja ikka ei tee ära.

                  On a side note..Reedel UK'sse minek. Kas peaksin selle UK elektrikontaktile vahelemineva jublaka Eestist ära ostma või tasub sealt osta. Vend, kes on varem Uk's käinud oskas rääkida, et neid pidi seal iga nurga peal saama. Mina muretsen pigem aga hinna pärast.
                  ma tegin jutti läbi eile kui siia foorumisse see link tuli mingi tund läks vms

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1164
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                    ma tegin jutti läbi eile kui siia foorumisse see link tuli mingi tund läks vms
                    mul telefonis mingi 10 levelit veel vaja teha, et kõik levelid oleksid kolm tärni..

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #1165
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                      ma tegin jutti läbi eile kui siia foorumisse see link tuli mingi tund läks vms
                      Wat, ma olen 2-17 juures alles ja et kasvõi nii kaugele teha tunni ajaga peab suht kõva käsi olema selles mängus.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1166
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        mul telefonis mingi 10 levelit veel vaja teha, et kõik levelid oleksid kolm tärni..
                        nice...ma rohkem ei viitsi mängida seda, eriti neid tärne seal koguda lol

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #1167
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Eile öösel avastasin vana ägeda mängu mida sai vanasti mängitud :P
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #1168
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Seda asja on jah vaja.
                            Kas Eestis jäävad ka hinnad sellesse kanti nagu selles Amazoni lingis on? Obv sealt tellima ei saa hakata kuna reede varahommikul on minek juba.
                            UKs on sitaks pudipadi poode.. 99pence Store jne, kus kõik asjad on 1£, sealt saad, odav pask on, aga töötab väga edukalt.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #1169
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              ja kui sa lähed ainult lühikeseks ajaks sinna, siis saad ka ilma hakkama, ülemisel augul lykkad näiteks võtmega selle krdi kaitse eest ja eesti ots läheb ilusti sisse. Olen seal aastaid elanud ja kordi kasutanud seda teist varianti.
                              Last edited by vennike; 16.03.11, 22:34.

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #1170
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Wat, ma olen 2-17 juures alles ja et kasvõi nii kaugele teha tunni ajaga peab suht kõva käsi olema selles mängus.
                                ok, tegelt varem telefoni peal pelanud seda ja vb läks nõks üle tunni, aga mitte palju kindlasti..

                                e: 2.17 paugtasin esimese tuimalt sinna esimesse torni ilma muna tulistamata, ajas pasa ümber ja 2 said surma, seejärel kasutad kolmanda peale neid mune..
                                Last edited by harryahven; 16.03.11, 23:30.

                                Comment

                                Working...