Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Meie kaitseks võin öelda seda, et need graafikut on vanad. Sten ei ole juba ammu starsis mänginud ja ise ka mitte ja microgamingut kahjuks see graph ei kajasta.
Kui näiteks NL50st NL100sse liikuv mängija arvab, et regulaarselt NL1000 biitiv mängija ei ole talle piisavalt hea coach siis see on juba iga ühe enda otsustada :)
Pealegi raha me selle eest ju ei võta :)
Meie kaitseks võin öelda seda, et need graafikut on vanad. Sten ei ole juba ammu starsis mänginud ja ise ka mitte ja microgamingut kahjuks see graph ei kajasta.
Kui näiteks NL50st NL100sse liikuv mängija arvab, et regulaarselt NL1000 biitiv mängija ei ole talle piisavalt hea coach siis see on juba iga ühe enda otsustada :)
Pealegi raha me selle eest ju ei võta :)
TC
Comment