*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1126
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mis mind veel häirib et on hakatud limp-reraisesid tegema.. wth?
    Polarizing limp/3bet range? :D
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #1127
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      no eks muidugi balancidakse oma open limp range(nutsuga open limpides)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1128
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        omanikele. kas kuskilt saab stase kui palju ma mingit topicut olen vaadand? ajaliselt.
        Mänu andmetel ei ole see vöimalik.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #1129
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
          Mu MB kasutaja oli eurodes ja ma panin selle kinni(imelik, et see nii lihtsalt käis), mis ma nüüd veel tegema pean, et uut kontot avada(kus currency oleks $), kas saatma neile kirja, et nad mu kasutajal need pangakontod ära kustutaks sealt? Kuidas neile kirja saata saab üldse? Kui panen email support, siis käsib sisse logida, aga mul kasutaja closed ju, nende e-maili ei leia ka kuskilt sealt lehelt.
          ei oska aidata, aga miks sa sulged € konto ja tahad teha $ konto. just vastupidi peaks olema kasulikum ju, sest meil nüüd ju kasutusel €.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1130
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            no eks muidugi balancidakse oma open limp range(nutsuga open limpides)
            nojahh.. see asi toimiks kui sa 50% aegadest limbiksid ja polariseeriksid seda nii nutsu kui rääbisega, aga nii ehk naa on mul tunne, et see pea väga räme polariseerimine olema, et AA'ga limp-reraisedes saaksid oma AA'le õiget valuet... no aga las nad pullivad.. mul pole kahju oma 5-6BB maha lükata.. vähemalt järgmine kord kui mul KK või AA on, siis saan vähemalt 15BB kindlalt kätte 4betides.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #1131
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              ei oska aidata, aga miks sa sulged € konto ja tahad teha $ konto. just vastupidi peaks olema kasulikum ju, sest meil nüüd ju kasutusel €.
              Miks ? Tuba -> mb -> pank läheb konvertimistasu 1 korra niivõinaa, seega ei võidaks midagi, aga tuba -> mb -> tuba jääks $ korral konvertimistasu maksmata, ja Baboon just nii kavatsebki tegema hakata, et erinevates tubades boonuseid vabastada nagu ma aru sain.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1132
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                nojahh.. see asi toimiks kui sa 50% aegadest limbiksid ja polariseeriksid seda nii nutsu kui rääbisega, aga nii ehk naa on mul tunne, et see pea väga räme polariseerimine olema, et AA'ga limp-reraisedes saaksid oma AA'le õiget valuet... no aga las nad pullivad.. mul pole kahju oma 5-6BB maha lükata.. vähemalt järgmine kord kui mul KK või AA on, siis saan vähemalt 15BB kindlalt kätte 4betides.
                aga kust neil see loll idee tuli?
                2+2 leveldati?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1133
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  aga kust neil see loll idee tuli?
                  2+2 leveldati?
                  ei kujuta ette, normaalsed regid nii ei teegi.. enamasti mingid nitimad tegelased.. a la 11/7 või 12/8 stiiliga poisid... ja no nende vastu on isegi siis väga kerge mängida kui nad selle 6BB raise peale maha ei viska, sest 90% juhtudest ma olen positsioonis ja kui nad seti ei hiti, siis viskavad any cbeti peale maha... OOP ei hakka keegi neist flopi floatima..

                  ja normaalsetest regidest pole siiani veel keegi läbi hammustanud miks ma ootamatult 1BB rohkem betin ja nad pigem ei tiku 3betima mind tagant.. samas mu 6BB 1regilimper-avamise range on täpselt sama mis 5BB 1limper-avamise range.. seega suurt vahet ei ole..
                  Last edited by Rage; 16.03.11, 15:26.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1134
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    tra kui leili mind ajavad need kaubanduskeskustes olevad "pakkujad", küll pensioni poisid, siis tele 2 vennad ... lihtsalt kohutav

                    kui ma midgai tahaks, siis ma l2heks ka vastavasse kohta ning sõlmiks nendega lepingu or smth, mitte tra et igast uksest sisse minnes lendavad vennad peale ja pakuvad oma paska ..

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1135
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Ma hakkan alati telefoniga rääkima, kui nad minu poole ujuma hakkavad.

                      Comment

                      • Jack Jones
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 143

                        #1136
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Teab keegi, kas kuskil on peale nende kodulehe, bluefire-i dokumenaatl üleval ka?

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1137
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Pange ennast ülisitalt riidesse, nii et ikka kole vaadata, siis ei tule keegi lähedale. Ma ei tea kuidas seda iminappa täpselt nimetatakse, millega peldikut puhastakse aga see ka kaenlasse ja asi ants.

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #1138
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Keegi teab kas siuke asi toimib, et kui tegin tuppa kasutaja aga pole depot veel teinud ja unustasin läbi affi teha. Ja nüüd muudan vanal kontol andmed teiseks ja teen uue kasutaja õigete andmetega ja liitun läbi affi ?

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #1139
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                              Keegi teab kas siuke asi toimib, et kui tegin tuppa kasutaja aga pole depot veel teinud ja unustasin läbi affi teha. Ja nüüd muudan vanal kontol andmed teiseks ja teen uue kasutaja õigete andmetega ja liitun läbi affi ?
                              töötab

                              Comment

                              • J0kker
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 865

                                #1140
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                TY!

                                Comment

                                Working...