*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kosmonaut
    Grinder
    • Feb 2010
    • 584

    #1096
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    http://web.zone.ee/powerpops/?leht=power-pops

    The mother of all levels.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Esimene asi, mida ma märkasin seal, olid kirjavead tekstis :D

    Vaatasin, mis seal koostisosadeks on - kõik peale selle müstilise taime ei oma seost kaalulangetamisega.
    see taim on idee poolest anoreksigeenne (on eraldatud taimemahlas sisaldavaid aineid ja neid testitud hiirte/rottide peal), AGA korralike uuringuid selle kohta pole tehtud ja ükski ravimiamet ei ole seda arvele võtnud. Põhimõtteliselt on tänapäeval kaalulangetamiseks kaks viisi: normaalne toitumine ja füüsiline koormus.

    aga äriplaan ise on hea - taolistel asjadel on korralik turg tänapäeva ühiskonnas, eriti kui korralikku promo teha :P

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #1097
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Dno palju neid turbo HUsng'e mängida tuleks, et variatsioon 'välja taanduks'? Mitmendat korda järjest juba epic retard vastaseks, aga flipid ja draw'd järjepidevalt kokku tulemata talle ei jää. ;/

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #1098
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        http://visboo.com/another-secret-of-...llar-bill.html lol

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #1099
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          ruffin korraldab piisavalt oma vingete bettidega imo :D
          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=1709

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Dno palju neid turbo HUsng'e mängida tuleks, et variatsioon 'välja taanduks'? Mitmendat korda järjest juba epic retard vastaseks, aga flipid ja draw'd järjepidevalt kokku tulemata talle ei jää. ;/
          Kuni paarisaja-mängulised swongid on super standard neis, selliseid eranditult igas ruumis ette tulnud, kus mänginud neid, Starsi taseme ja jooksu puhul ka pikemad.
          Last edited by erplander; 15.03.11, 23:36.

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #1100
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Väga viis :D!

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #1101
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              http://visboo.com/brave-crow.html lol

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #1102
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1103
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  HAHAHAHAaaaa thats sick

                  Comment

                  • Carl
                    FPP Pro
                    • Jul 2010
                    • 213

                    #1104
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Enda jaoks avastasin uue tilt reduceri: Kogu aeg peale bad biiti teen 20 käte kõverdust. +EV. :D

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #1105
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      mis see biit ju jumala pohhui- see ei sõltu sinust. pigem tee kätekõverdusi peale oma halba mängu - halb call, halb allinn, halb check behind jne.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #1106
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        aga kuidas algaja teab, et ta tegi halva otsuse? mõtleme

                        Comment

                        • QKulgur
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 484

                          #1107
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Kes oleks osanud arvata, et mtt-dega on võimalik samamoodi raha teenida nagu cashi ja sng-dega, kui 3k fieldist koguaeg 10-50nendana välja lendad.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1108
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            ma lihtsalt andsin suuna kuhu poole peaks mõte jooksma. nagu öeldakse, ei tasu olla result oriented

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #1109
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas levis Vaata postitust
                              Kas "MTT SNG Grinder" teema on surnud?
                              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...=juba+v%F5etud
                              Pool foorumit pani sinna oma kuupäevad, nüüd on vaikus, midagi postitada ei saa, mis toimub?!
                              mind huvitab see ka. andsin endale lubaduse, et teen postitusi turnade foorumis. try to be cool

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #1110
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                äratame turnade foorumi ellu, pole elus postitanud, aga loen. hetkel on keskmine 1,5 posti päevas. hakkan ise ka postitama.

                                Comment

                                Working...