*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #1111
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Mul sõbral lasti ftp konto rotti ja mingi e-mail muudeti ära, kas kuidagi supportiga suheldes võimalik tagasi saada vmt?

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #1112
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
      Mul sõbral lasti ftp konto rotti ja mingi e-mail muudeti ära, kas kuidagi supportiga suheldes võimalik tagasi saada vmt?
      Ei tea,aga soovitaks 5k~ punkti security tokenisse investeerida.

      Eks on ikka võimalik ma usun.
      Mul häkiti mingiaeg tagasi e-mail,moneybookers,2+2 account ära mille kaudu üritati inimesi üle lasta.Õnneks oli FTP-l security token peal,muidu oleks see ka veel läinud.Nüüd tegin erinevad e-mailid ja kasutan ainult pokkerile...õnneks sain igavese kepi peale kõik tagasi.

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #1113
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        kuidas üldse selline jama võimalik on? ega see ju päris lampi ei saa ka, et keegi lihtsalt häkib ilma, et sa alla oled ise midagi alla laadinud.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #1114
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas qjet Vaata postitust
          kuidas üldse selline jama võimalik on? ega see ju päris lampi ei saa ka, et keegi lihtsalt häkib ilma, et sa alla oled ise midagi alla laadinud.
          No 95 protsenti on kuskil etapis ikka tihendi viga. Kus emaili parool uitama läinud. Peale seda on kõik lihtne.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #1115
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            No pmts ta pole mingi igap2evane m2ngija, et see token osta..lihtslt hobikorras m2ngib, prolly polnud palju raha kah kontol, aga muidu võimalik l2bi supporti midagi leiutada, või lihtsam uus konto teha?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1116
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Yeah.
              Pmst kui e-mail ära häkitakse ja e-mailiga on muud saidid ühenduses on super easy see juba...

              EDIT:Kui normaalne sõber oled siis telli talle ise see ära ja teeb sulle mõne õlle mõnikord välja.
              Mul tulevad päevaga need punktid ära pmst.
              Last edited by qbj0hn; 16.03.11, 08:53.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #1117
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                russian forest rav...oh wait. Linnahalli rave

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1118
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  ookeiii....

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #1119
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    omanikele. kas kuskilt saab stase kui palju ma mingit topicut olen vaadand? ajaliselt.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #1120
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                      No pmts ta pole mingi igap2evane m2ngija, et see token osta..
                      FTP-s saad tasuta PIN-i küsida. Security - Additional Authentication. Koosneb kolmest kaardist mis on sisselogimisel vaja õiges järjekorras vajutada.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1121
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        FTP FR NL200s on osad regid hakanud open limpima..
                        whats up?

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1122
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Varsti on nii, et:"LOL open raise utg", "lol open raise CO".

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1123
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            FTP FR NL200s on osad regid hakanud open limpima..
                            whats up?
                            Oled mõnda head regi näinud seda tegemas?
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • I R Baboooon
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 235

                              #1124
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Mu MB kasutaja oli eurodes ja ma panin selle kinni(imelik, et see nii lihtsalt käis), mis ma nüüd veel tegema pean, et uut kontot avada(kus currency oleks $), kas saatma neile kirja, et nad mu kasutajal need pangakontod ära kustutaks sealt? Kuidas neile kirja saata saab üldse? Kui panen email support, siis käsib sisse logida, aga mul kasutaja closed ju, nende e-maili ei leia ka kuskilt sealt lehelt.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1125
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                FTP FR NL200s on osad regid hakanud open limpima..
                                whats up?
                                NL100s tehakse seda sama.. mõni väga nitine regi teeb seda.. siis nende vastu teen ma 6BB raise.. ehk annan vähem oddse setimnemiseks.. üldiselt siiani on nad foldinud selle peale.. mis mind veel häirib et on hakatud limp-reraisesid tegema.. wth?

                                Comment

                                Working...